Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Én is a Dunánál vettem egy kis Z-t, szintén 1.599.000 volt az ára és eddig nem volt semmi gubanc. Bár csak a jövő héten fogom átvenni, de eddig normálisnak tűnt a dolog. Azzal magyarázták az alacsony árat hogy be fognak zárni és ki kell árulni a beragadt készletet és persze gondolom jó nagyot kaszálnak a hitel jutalékán is... Robis, nálad rendben volt minden?
Hali

Hivatalos kereskedésben vettem. A Kawasaki Duna Hivatalos kereskedés. www.kawasaki.hu oldalon
Keress rá. Egyébként igaz, nem lesz zöld. Ezért sem vártam ki a tavaszt, hanem vettem meg most. Ha zöldet akarsz, akkor ne várj sokáig, mert nem hoznak be sokat.
Szia!

Pedig ma Egom környékén és Egomban is voltam, voltunk. Dolgoztam kicsit meg gurultunk. Sebaj, majd jövőre csatlakozol!

Szélesutat
knapet
Annyira jó ez a motor! Szerintem elég sok időbe fog telni míg túlteszem magam azon, hogy ilyenem van... Tök fura, a családom még nem is látta... Majd jövőre, ha hazaköltözöm...
Sziasztok. Lánckereket, én a hátsót cseréltem nagyobra. Azt olvastam,hogy nem koptatja a láncot jobban mint a gyári áttétel. Két foggal nagyobb fér bele a gyári lánc mérettel. Széles utat
Hali!

Akkor még szerencse, hogy tudtál tovább menni. Ha együtt vagyunk no problem, nálam mindig ( ez régi szakmai ártalom ) vannak alap szerszámok. Annyira azért nem volt hideg. Múltkor úgy jöttem hazafelé, hogy már -5 fok volt... 130-nál elég cudar volt még a 4 rétegű téli motoros dzsekiben is... :-)

Örültem a találkozásnak! Legközelebb hosszabban!

szélesutat
knapet
Fogyasztásról anyit hogy eddid nem sikerült 7 l fölé mennem ,de ma egom után 1 km-el elszakadt a benzincsövem...(én hibám,túlhúzott awab bilincs tépte el)persze szerszám az nem volt ,mert Z-hez minek..kb 3 perc,motoros csapat gondolkodás nélkül megállt(viszafordult)segiteni,egyiküknél csavarhúzó,másiknál kombifogó nagyon segítőkészek voltak.Amugy a mai gurulás über fasza volt,ha kicsit jobb idő lett volna még 1 visegrád-lepence kanyar is bele fért volna,majd legközelebb...
Hali!

Egyelőre tetszik a gyári hang ( különböző tesztet szerint az egyik legszebb gyári hang... hmmm ), de tavasszal szerintem teszek egy-két próbát valami upgrade témában. Leginkább optikai szempontból lenne jobb egy karcsúbb, kevésbbé agyondizájnolt kipuffantó. Na majd... :-) Én szerintem még megyek idén, ha nem lesz hó vagy marha nagy eső. Nem fogom kibírni... :-)

Örültem, ismételjünk majd!

Üdv és szélesutat
knapet
Hali knapet én is örülök hogy tudtunk kicsit eggyüt gurulni...
Nagyon szép gyári hangja van a mocidnak ez feltünt gyapinak is
Apropó Gyapi nagyon örülök hogy megismerhettelek és köszi azokat a überfasza
kanyarokat TATA és Eszergom között össze vissza ......260 km lett a vége
utánna 1 kád forró viz . Idén sz.tem ez a vége sajnos...
Széles utat mindenkinek ZLIPI
NEKED el van nézve...

Egyébként szerintem jövőre nem nagyon fog találni "maradék" Z750-et. Én most ősszel is alig találtam feketét. A hagyományos zöld meg szerintem még népszerűbb. Ha jó a kereskedő akkor télre kicsontozza magát, újakat fog rendelni tavaszra. Esetleg egy-két teszt motor maradhat itt-ott, x-száz km-el. Szerintem is érdemes lenne neki lefoglalózni egy zöldet most, akár egy-két tízezerrel, és a konkrét vásárlást megejteni tavasszal.

Üdv
knapet
Bocs a duplázásért, sz** az internetem.
Hello!

A kicsiZ 2008-ban nem lesz békazöld színben. Lesz fekete, narancssárga és sötétkék (megjegyzem a sötétkék is elég jól el van találva). De év elején mindig van a kereskedésekben néhány tavalyi példány. Viszont lehet, hogy zöld már pont nem lesz. Én a helyedben akkor lefoglalóznék egyet most.

A hivatalos ár ilyenkor nem mérvadó, mert sokat lehet télen alkudni, ha az ember rámenős. Szürke importőrtől ne vegyetek, mert gebasz lesz a garanciával, ha előjön valami hiba (pl elreped a váz... )
Hello!

A kicsiZ 2008-ban nem lesz békazöld színben. Lesz fekete, narancssárga és sötétkék (megjegyzem a sötétkék is elég jól el van találva). De év elején mindig van a kereskedésekben néhány tavalyi példány. Viszont lehet, hogy zöld már pont nem lesz. Én a helyedben akkor lefoglalóznék egyet most.

A hivatalos ár ilyenkor nem mérvadó, mert sokat lehet télen alkudni, ha az ember rámenős. Szürke importőrtől ne vegyetek, mert gebasz lesz a garanciával, ha előjön valami hiba (pl elreped a váz... )
hello!

Szerintetek igaz az, hogy 2008-ban nem lehet zöld színben venni a Z 750-et? Pedig én olyat akarok tavasszal ! Szerintem mondjuk hülyeség mert nemrég jártam a kereskedésbe és még a régi Z-t is meg lehetett venni, ki volt rakva két színben!
Egyébként én hivatalos kawasaki kereskedésben néztem a z 750 árát és 1 919 000 ezer forint volt reg adóval eggyütt. Ez úgy 2 hónappal ezelőtt volt! Lehet hogy meg lehet venni 1 600 000-ért is de biztos hogy nem hivatalos kawasaki kereskedésben!
Aki tud erről valamit írjon! köszi!
Szjaa!

Nekem ma 5.9-es fogyasztást produkált, pedig volt egy csomó rész ahol téptük neki... 950 km-nél tartok, jövő héten megcsináltatom az ezres szervizt. 24ezer nekem sem lesz már benne idén az fix. Az tuttiii, hogy sok idióta van. Miután elváltunk Zlipi kollégával, volt egy 50 méteres szakasz az úton ahol 3 keresztbe jövő idiótát kellett kikerülnöm... az egyik elindul az út széléről körülnézés nélkül, a másik kikanyarodik, a harmadik bekanyarodik... úgy éreztem magam mint Jim Carrey a Truman show-ban...

Üdv
knapet
Hali Zlipi!

Azért örülök, hogy a túra egy részén veled tarthattam.

Üdv
knapet
KicsiZ 7.5-ös fogyasztást produkált ma... Szegényke nem szereti a hideget, úgy tűnik. Piros lámpánál megállva bekapcsolt a szivató... És hogy mennyi idióta közlekedik itt, réééééémes.

1500 km van a motorban, húúúúúúha..... Úgy látom idén már nem tudom 24.000-es szervízre vinni...
Hmmm, most nézem, 2 fok van. A csudába, akkor még tötymörgök egy kicsit, hátha felmegy az 3-ra is...
Itt is szép idő lett, remélem nem az utolsó jövő nyárig... Én mindenesetre elmentem motorozni...
Haliurakhölgyek!

K nagy fakk... Valszeg az uccsó nap mostanában, hogy lehetne gurulni erre nekem dógozni kell... P..ba... Azért aki megy annak szélesutatjardnélkülmegostobaautósoknélkül...

üdv
knapet
Ha a lánckerékről van "meghajtva" a km-óra, (tökmindegy, hogy spirálos vagy elektronikus) akkor "kamuzni" fog . Ha a kerékről (pl ZX-7 vagy ETZ) akkor nem.
Hali!

Holnap is jó idő lesz! 11kor Törökbálint? Ha jól saccolok úgy 100-120 km-es kirándulás?

Szélesebbjobbutakat!

knapet
Hali!

11kor ott leszek! Reggel megcsörgetlek, hogy hol találkozzunk. Na gyerünk gyerekek, legyünk már egy jópáran! Elvileg 10-12 fok lesz! Hétfőtől meg havazás... uccsó lehetőség?! :-(((((

Szélesutat!

knapet
Halihó,

még nem jöttek meg, de a céget leinformáltuk még az utalás előtt. Minden rendben volt vele. Remélhetőleg a jövő héten meghozzák. Akkor teszek fel képet is.
a gyárigumival hátul és gyári áttétellel 8, mig 15-ös kislánckerékkel 15%-ot csal az óra fölfelé.