Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Vannak...
A hasidom németből engem is érdekelne. Hátsó sárvédő nem kell? Megvehetnénk páran drbig-ét, és az alapján lehetne csináltatni utángyártottat.
Hát a bejáratást szerintem érdemes betartani, ha néha fölé huzatod kicsit az nem árt, sőt, de alapjában véve biztos nem hülyeség, ha egyszer le van írva. Türelem-türelem, nem olyan sok az a 800 km...
Tudok ajánlani hozzá sárvédőt!(Ermax) Ha mindegy jólmegy hétvégén én már R1-el tolom... Mondják ám a tizenfokokat!
Hali,

http://www.ricambi-weiss.de/sh...
Nagyon sok minden van. Rendeltem még két motortartó állványt (40 euro) is és motor takarót. Jók az árak és nagy a választék.

Segítsetek. Mennyire kell betartani a bejáratási fordulatokat? Azt mondták, hogy az első 1000 km alatt, ne pörgessem 4000 fölé. De ez egy kínlódás. 80-nál nem mehetek gyorsabban. Még egy robogó is letol az útról. Szegény moci is csak szenved.

Köszönöm.
Cső Robis!

Honnan rendelted a hasidomot ennyiért?
Halihó Uraim, és ha vannak, Hölgyeim.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam a fórumot. Pénteken vettem át a vadiúj Z750-emet. Már azt hittem, hogy ez a típus nem népszerű itthon, mert nagyon keveset látni. Olvastam a hasidom árát, néhány hozzászólással lentebb. nekem most jön Németből hasidom, potom 40 euróért. Ráadásul szebb mint a gyári. A gépről? egyelőre a szám, fülig ér, ha lovagolom. Sose hittem, hogy novemberben motorozni fogok, de nem tudom megállni, hogy a garázsban álljon tavaszig. Ez a motor, ezzel a formával, mindentvivő. A képen nem az enyém van, de ilyet vettem.

Erről a sisakról van valakinek tapasztalata (Airoh TR1)?
Juj, ez ugy nez ki, mintha fejrealltal volna...

Nekem muszaj lesz beszerezni teli-mocit, mert nem biiiiiiirom.
Stét!

Ma beszereltettem egy pager-es riasztót a mociba. Nem tudom ki ismeri, ki nem, a XVI. kerben a Ballada utcában. Csillagos ötös. Minden szempontból. A fejidommal volt oltári nagy szopivanobi de megoldotta a serác.

Elég szar látvány volt bomolva látni a kicsikét... :-) Viszont mostantól ha rezeg a zsebem valaki meghal...

Szélesutat!
üdv
knapet
Stét...

Na én ma is belehelyeztem a paripába vagy 150 km-t. Szinte csak város. Sok dógom vót na... :-)

Nem emlékszem, hogy ki kérdezte, de akkor most én is kérdezem, hétvégén egom környéki gurulás?

üdv
knapet
Propuls!

Mennyibe fájt tokkal vonóval a 25kw-ra vizsgáztatás? Ill. mennyibe kerül az a fojtó kitt?

A lényeg,h érdemes-e átvizsgáztatni,h ne gazdagítsuk a tetves önkormányzatot a teljesítmény adóval! , tavasszal úgyis jön a műszaki.
A kötelezőt már sikerült lefaragni 2500/negyedév
Gyerkőcök!
Megemlítem nektek is, h gumiban tok segíteni, ha kell vkinek!
Le lehetett volna folytatni 25 kW-ra is, de az talan tulzas. Szerintem egy rendor se venne be...
Hali! Rendben, de szerintem ezt folytassuk fórumon kívül: tom@eniac.hu
Szasz! Majd erről az ebay-es rendelősdiről beszélhetnénk bővebben.
Ahaaaaa, koszi!
Termeszetesen az enyem is 98 LE-re van folytva... Ez 50 euroba kerult, abbol 25 euro a vizsdadij, 25 euro a vizsgaztato-dij... Az atalakitasert nem kert penzt...
Hali!
Gondolkozok erősen a fiatalításon én is. Látom, hol vetted... A múlt héten voltam náluk s egy egész jó ajánlatukon filózok. Végső döntés előtt még egy-két dolgot meg kell rágnom.
Én kiegészítőket illetve pótlólagos alkatrészeket csak az e-bay-en intézek. Már adódik egyre több dolog az új Z1000-hez is. Az biztos, ha meglépem a cserét, hamarosan levenném a két gyári dobot. Nekem a Muzzy aranyat ér rajta.
Stét!Én is csak levertem ma 1 százast, bár a Zén fáztam kicsit ezé elövettem a kis szuzimat. Egyből lettek követöim,spóroltunk az elsögumival de a gázzal nemannyira .
Helló ismét!
Mint irtam nem tervezek, polisza hosszabb (se rövidebb) verbális kapcsolatot .
De igazábu semmit se. Az lehet, hogy germán polisz jobb kocsival jár , de én meg itt járok ,
és magyar polisz lószar kocsiva jár .
Mutkor RS Skoda is szívott, pedig TTR-600-al voltam (igaz rendszám nélkül+zetor gumik).
Át mentem Sóskutra of-road napokra (nincs messze), erre jön hangoskodva hogy azonna, meg ájjak meg.
Mondom magamba összevesztél az agyadda polisz , befigyet a helló .
Hát vettem egy 90-en fokot, aztá tökön, paszujan keresztü uccu neki .
E se tuttak búcsuzni.
FIGU
elméletileg ha leveszed a gyujtás van 20 másodperced hogy megnyomd a két gombot a műszerfalon egyszerre. ezzel lehet kikapcsolni, be fordítva.

Üdv Bence
Szia Csuti!
Nekem kb 1-2 nap nem használás után magától alalszik ,
a következő használat után ismét villog , de nekem 2006-os a gép.
Akartam kérdezni mivel a te Z-d germán eredetü (ha jól tudom) folytott 100Le-re ?
FIGU
Hali!
Hát a vidéki stilusé bocsika .
De 1 ismerősöm ilyen Kushitamifene ruhát vett 2 részes a fele gumiszalag
fekete, ezüst, fehér , 280 ropié, és hogy ennyit nem ér az tutti, ha a Japok csinálják akkorse.
Pláne, hogy nekem már kopott el betonon gomibetét jakiba.
De a lényeg az, hogy akkor se venném fö, ha puccér lennék az Oktogon közepén .
Ettöl még lehet jó is belőle nem vitatom.
Csá FIGU
Hali!

Jövő hétvége valóban 12-13 fok de eső egész nap... ettől függetlenül érdekel a gurulás!

Üdv
knapet
Bocsi a tipusát nem irtam : H I D ez vót akciós
Hali Z-sek bocsi de + int dolgoztam / rabszolgák szültek rabszolgának /
Xenonról mégegyszer kb. 15-perc alatt be lehet szerelni 1 kis kézügyességgel
a fénye naon király nekem eddig xenon gázzal töltött 7500k es H7 volt benne
de annak kb szerintem ötszöröse. Csak a tompitottat cseréltem a másiknak nem láttam értelmét
Igy a szett árának csak a felét fizeted. link http://www.xenonizzo.hu/
ha van még kérdés szivesen válaszolok. Most mondták a tv-ben jövö hétvége +13 fok
én biztos gurulok Esztergom és környéke ha érdekel valakit. Széles utat.....
Az enyémre valami más típusú bukógomba került, mert a kicsiZ-re se kapni gyárit. Meg plexit se, pedig azt is belealkudtam... Nah mindegy, tavasszal majd még nyaggatom a kereskedőt, bár szerintem nagyot fog bukni a bolton így is...