Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Egyelőre semmi baja, pár száz km van még csak benne. A kötelező szervizeket akarom majd egy fix helyen csináltatni.

Üdv
knapet
Hello Nép!
Szervízről jut eszembe, az Érdi Kawa kereskedés illetve szervíz is korrekt .
Kicsi ugyan de a hozzá állás pozitív. 1 szerelő van, a műhelybe 1 motr fér el ! De nekem például átválalták a másik kereskedő által igért ingyen szervizt .
Szerintem mindent tudnak amit a nagyok.
Csá FIGU
Szeva Zrider!
Ha tudod mérd meg egy centivel a dobot, ha még látsz annyira, illetve ha ráérsz valamikor. Mert nem szeretnék egy akkora aknavetőt mint a gyári.
Mit szólnál ha euróba menne a biznyák ? 100e ?
Jut eszembe jövőhéten Pécsen leszek, hétfőtől-csütörtökig. Nem motorral ugyan, de közelebb lehet mint Érd .
Hali
Csuti miért szerettél volna inkognitóba maradni ? Volt rosz tapasztalatod? Nem akarom tulsplázni a dolgot csak érdekel!
FIGU
Aránylag igen. Olyan áron adtam be, amennyit most ér!
drbig, jól jöttél ki a Z eladásból?
Ha normális szervíz/szalon kell, akkor ceglédre gyertek! Emberrel és motorral is egyaránt tudnak bánni!
A kicsiZ-nek marha jo a kipufogoja mind kinezet, mind hanghatas szempontjabol, szerintem... Izles kerdese.
En is hozzajuk szoktam vinni, hat nem valami alaposak, de amit megneznek, azt normalisan megnezik, es jo arban dolgoznak. De biztos van jobb is, ha valaki tudja hol, arulja el.

(mondjuk miota egy nemet szervizben vegigneztem, hogy csinaljak, azota en is igenyesebb lettem, es mar nem tartom a BigBanget olyan marha jonak... ) Pl a nemet meghuzgalta az osszes csavart. A otthoni szervizekben soha egyet se...
nem tudom nekem eddig csak jó tapasztalatom volt, de mindehol elöfordul hogy hibáznak. A kötelező szervíznék nekem néztek mindent, lánc feszesség állítás, kuplung holtjáték állítás, fékbetét ellenörzés, stb.

Igen ,és mér" raknak rá annyi szar müanyagot meg 600 kilós ocsmány kipufogót meg hasznavehetetlen tükröket? Megmondom neked, mert a világ rossz irányba halad! Ki a f@sznak kell ez a végtelenségig szabályozott müanyag élet?
kétszer voltam ott én is, de többet nem viszem oda. megbízhatatlanul dolgoznak. nemrég volt 24ezres szervizem, ami úgy általában teljes átvizsgálást jelent, ehhez képest senkinek nem tűnt fel, hogy szar a kuplungom. valószínűleg kimoshattam belőle mindent, ami a kenéshez kell. én is csak akkor vettem észre, hogy nagyon kemény, amikor átültem egy másik motorra (meg amikor 3an b@sztak le egyszerre, hogy miért viszem ilyen szervizbe).
úgyhogy keresek másik helyet és remélem a legjobbakat
Hali!

Én a csepel művek területén lévő Big Bang-ba járok. Eddig legjobb szervíz az én tapasztalataim szerint.

Üdv: Bence
Mi a baja a motorodnak, hogy szervíz kell?
Hali "fuzsi"

A csiki-bege szervizről nincs tapasztalatom, de ott vettem a motort. Sajnos. Több mint egy hónap alatt bírták forgalomba helyezni. Mint kiderült valami kurva nagy sumákság megy a pénzekkel. Valutáznak vagy mifaszom. Innentől kezdve nekem semmi bizalmam bennük. Úgy is jöttem el, hogy ég veletek, se engem se a motort ott többet nem látják az ezer...

Ha már ez a téma szóba jött, ha valaki tud valóban tuti kawa márkaszervizt az kérem ossza meg velem. THX!

Üdv
knapet
Miért csinálja azt a Kawasaki, hogy az új Z-kre ezt a gusztustalan műanyag fékfolyadéktartályt teszi fel? Visszafele fejlődnek? Van nem fért bele a költségvetésbe az alutartály?
Nem, nekem fekete Z-m van. Kecskeméten egy narancs Z-t ismerek. Találkozhattunk az E ringen.
Voltam kint Z talállkozon is.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Szevasztok!
Eppenseggel akad pocskoszoru...! A supermotot a mostmar vizen is kiprobaltam. Finoman szolva is erdekes, nem eppen ugy veszi a lapot a Yamamoto, mint a Zetor, de nem is ugy, mint a Ninja. K...va meleg, par ev motoros rutin jol jott, mikor ugy kapart 100 folott 4.ben a kanyarban, hogy azt sem tudtam merre van az elore! Persze kozben jottek szembe. Szoval supermotoban biztos merek zsugazni. De ha abban a mufajban esetleg elpicsaznal - amit ketlek - akkor szivesen visszarakom a krosszkereket es nekiiramodhatunk valami hegyoldalnak is, van a kronyeket belole epp eleg.
Na még jut eszembe, hogy most télen Párkányban is melózom, viszem a buszban a kis zöld földmunkagépemet, ha van kéznél valami pöcsköszörüd, átugordhatnánk néhány bokrot!
Pesze lenne eszed házasságszégelegni, de hogy eljönnél supermotorozni arra persze nincs!
Mennyi a beszerzési ár?És mennyit engedsz a feléből,ha a matricákat nem kérem?
Sziasztok !

Már régóta csendes szemlélője vagyok a fórumnak, tetszik, jók vagytok. Május óta hajtom a z750-emet.

Zrider !
Érdekelnének a cuccok, a fékbetétek és a lánckerék gyári ?
beszéljünk róla (fuzsi@freemail.hu)

Van tapasztalatok a békásmegyeri csiki-bege pláza motor szervizéről ?

Köszi, helo
Semmi lenyomozás nem volt ebben kérem!