Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Setzer nyert. (ez nem er, mindig lenyomoznak... )
Zopal!

Nem egy narancs Z-t birtokolsz véletlen? Euroringen egyszer összefutottam kecskeméti Zéssel:)

Nekem is van egy gyári hátsó lámpám 15ropiért! Bár jól mondták az előttem szólók,nincs vmi nagy vásárlási kedv mostanság !
Hatalmasat kacagnék, ha kiderülne, hogy mégis pasi...
Ha Csutka holgy, az nagyszeru! Az, hogy kornyekbeli az meg nagyszerubb, tavasszal megnyitom a vadasz szezont. Egy par pusziert a vilag vegere is elmegyek esztergomig meg plane!
Persze ,had motorozzanak csak, még igy is jut elég belöllük a hátsóülésre!
Én speciel örülök neki, hogy hölgyek is motoroznak. És egyre többen!
Ja, nem muszály tudomást szereznünk rólla, had maradjon csak Úr.A legtöbb nö azt hiszi itt, hogy Mi diszkrimináljuk, pedig nem ,ugye?
"Urak!"

Ha jól tudom, Csutka hölgy.
Urak!

Köszönöm a segítsegget! Megvizuáltam világosban. Simán befagyott a kapcsoló. kapott egy kis olajat, megjárattam és most tökéletesnek tűnik. :-)

THX
üdv
knapet
Na hello nép!
Ma megjött a hátsó sárvédő a Z-re, de a motort már eladtam... Szal aki akarja viheti, beszerzési áron odaadom akárkinek! Kaptam hozzá két csinos kis ermax matricát, azt is odaadom vele!

Így néz ki(csak natúr fekete műanyag):
http://www.motorparts.hu/image...
Hali!
Szerintem voltam a csókánál Bián, a digokhoz jár ő is. Dombon föl, és egy családi ház alatt garázs és
qva nagy kupi! Úgy huzogatta elő a csüveket mint Rodolfó a zsepit, és 1 636 os csövet akart rámsózni, mondván hogy ez tuti jó .
Dobj 1 mailt megbeszéljük a többit .
Csá FIGU
Más: hapsikám tuti oldal támasz kapcsoló szivat . De ma már hagyd a picsába majd világosba nézd meg, igyá inkább te is sört mint Z meg én!
Ja, ezt benéztem! Gudnájt! Z.
Az jó lenne, csak nekem Aachenből kéne indulnom. Nem baj, majd lemegyek jövőre az Autozug-gal.
Biztos befagyott. Az enyémen meg nagy esöben gyakran világit az üreslámpa még 6.ban is. Z=zizzent. Na csakkó tolom buhanni, mer" reggeltöl gályázom!
Illetve lehet, hogy kicsit meg kell olajozni. Nekem volt hogy látszólagos ok nélkül lekapcsolta a motort, és egy kis olajozás után többet nem csinálta.
Oldaltámasz kontakthiba? Huzogasd meg a vezetékeket. Hááááátha.
Hali!

Hülye vagyok, de ennyire béna nem... felálltam vele, oldaltámasz fel és mégis. Mondjuk jó hideg lett mire hazaértem az tény, na majd reggel megnézem! KÖSZÖNÖM a gyors és normális válaszokat. Más fórumokon vagy válaszra sem méltattak, vagy csak fikáztak!

Köszi és jóéjt!

Üdv
knapet
Hy! Az oldaltámasz tiltókapcsolója szopat, szerintem....
Lent van az oldaltámasz!
Ja, a lámpát meg az1.fékbetétgarniturát ha vki elviszi 24be, grátiszba adom hozzá a kislánckereket. Minden uj! Itt látszik a triovál:
Sziasztok urak!

Újdonsült Kaeasaki Z750 gazda vagyok. Van egy kis gondom, és ilyen éjszaka már nem értem el a kereskedőtöl senkit. Eddig tökéletesen muzsikált a kicsike, de ma este amikor hazaértem a kapu előtt leállítottam amíg kinyitom a kaput. Beindítom, kuplung be, letolnám egyesbe és leáll. Újra beindít, kuplung be, rálépek a váltóra és egyből leáll... Mi a rák lehet a baj? Ha nem jár a motor és behúzom a kuplungot simán beveszi az egyest, tudom is tolni, ha elengedem a kuplungot megáll. Vagyis a kuplung szerkezet elviekben végzi a dolgát, kiemel, bezár... Mi a rák a baj? Plíz ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata ossza meg velem! KÖSZÖNÖM!

üdv
knapet
Vazzeg honnan tudtad hogy sörözök? Ténleg sörért voltam(4.) meg lecsavartam a kazánt mer" höség van. Hát nem nagyon engedek mert szépen ropog a raptor is meg zúzva nem volt de valamit biztos. Jut eszembe Bián az Iharosban van egy pók ,akinél midig van egy valag jó kipu, az neked közel volna.De ha ott 1se teccik, hozzád vágom a raptort ha járok a környéken!
Mi van Z eltünté?
Én már megjártam, 1 söré vótam kin !
Vagy nézed a fogyi sóóóóóóót?
Vagy melletted a sör és tényleg bebasztá ?
Üdv FIGU
Bocsesz!
Nem tüntem el csak sok vot a dolog! Azért gondoltam hogy Yosi mert úgy nézett ki a képen, és az is érdekelne , mer a Rémusz úgy néz ki mint valami Ausztrál duda ,
ezé elhiszem hoty jó a hangja .
Az (e) bötüt meg a homologizációt igazibu szarom le, csak jó legyen a hang.
A yamahámon (TTR-600) volt olyan dob (passat szikrafogóbol) tök nyitott, és amerre mentem mindenhol terror riadót nyomtak .
Az érdekelne még mien hosszú a dob vagy mennyire nyúlik hátra, úgy vélem kevésbé mint a gyári, mennyit engedsz a feléből, és ha kell hol tudunk találkozni? Én Érden lakom, te viszont kicsit messzebb ha jól gondolom!
Itt a mailem icon.z@freemail.hu.
Csá
Én kb a hétvégén v a jövöhéten megyek az olaszokhoz, Veronáig el tudlak vinni ,onnan meg már egyszerüen legurulsz!