Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja csak az kevés lesz h feljussak Pestre...
de az reggel van ez meg gondolom inkább délután lesz
Legalább az alaphangulatod meglessz
feb. 5 összejövetel

1. Panyo
2. Attila86
3. Plazer
Nekem Pipercross sportszűrőm van
Nem macerás ,mert ez teljesen szivacs és jól tisztítható!
Nekem disznóölés van beírva arra napra a naptáramba..
Köszi a válaszokat srácok
Köv. kérdés sportlégszűrő jó dolog mennyire macerás a tisztítása és milyen sűrűn kell?
Nekem tökéletes
Sziasztok!
Feltöltve jön ki a gyárból,ugyanis minden motor az összeszerelést követően megy az ellenörzőpadra!
Az összeröffenést Febr 5 re tettem,kire számíthatok?
remek kérdések ha találsz rá választ várom amúgy felvettelek msn-re útólagos engedelmeddel
meg valyon már olajjal feltöltve jön a gyárból a szalonba? mert ha a szervíz tölti fel akkor lehet több féle olaj is lehet gyárilag, szerintem gumiból is több félével szerelik
azt énis megtaláltam de kiváncsi vagyok a márkára
nincs benne csak hogy 10w40 ennyi
na ez egy jó kérdés mindjárt megnézem a kezelési könyvet hátha benne van
amúgy egy kérdés gyárilag milyen márkájú olajjal adják a Z-ket? lehet valahonnan tudni?
az 5w felesleges nem fogsz vele -30 fokban menni..
viszont a felső szám inkább 50 legyen mint 40 hogy jobban bírja a meleget, szerintem 10w50 abból castrol, repsol, motul mind1 amit találsz jó áron
tesó..
szerintem mindegy milyen olajat teszel bele
a lényeg hogy a viszkozitása legyen megfelelő így a 10w50-et javaslom magasabb hőmérségleten is jó kenést biztosít
az meg hogy Castrol Motul Repsol.. mindenki mást istenít
ne kézalól vedd sötétbőrű egyéntől és baj nemlehet
pl én Repsolt tettem bele és megvagyok elégedve vele
castrol power 1 vagy motul 5w40 300v factory line vagy egyéb javaslat?
Akkor lenne gyanús ha valami oknál fogva hihetetlenül olcsó lenne de kb. itt is annyi minden mint máshol.... a kupakokat meg csak nem melegítik le róla és cserélik ki benne az olajat...
Üdv, nekem is van hasidomom (2007-es másolata) : 15.000-
De le tudom festeni, kevlározni stb.
Fennt van az oldalamon is.
Ezer köszönet! Ment is a mail, reméljük célba talál.
Hali!

Én kétszer rendeltem tőlük 4L castrol power 1-et. Igazából semmi extra. Futár hozza pontosan, az ár annyi amennyi, a motor meg még működik.
Hát nem tudom megmondani pontosan de olyan 20-25 körül volt a kettő ha jól emlékszem. A felfogatási pontok megvannak csak ki kell fúrnod meg festetned kell.
Íme az elérhetőség Sztem nagyon patent.
Fú ez tökéletesnek néz ki. Szabad tudni mennyi volt? Felfogatási pontok a helyén vannak? Csak simán fel kell csavarozni és kész? Nincs meg a száma vagy elérhetősége? Mert visszalapoztam 15 oldalt és semmi. :D
Hát ilyen képem van..... Erről ki tudod lesni. 180-as kerék van a gép alatt.