Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de egy kis részen felmentem de szerintem akkor is megnézték volna ha csak úgy meállítanak, errefelé szeretik nézni az ilyen dologokat, kocsin is xenon, fólia stb... már büntetnek is, meg elveszik a forgalmit aztán mehetsz kpm-re
látták a benned lévő vandált :D XD nem azért volt az hogy a járdán csapattál?
5000 akkor még jól jártál

ezt is rendőre válogatja mondom nekem mindent átnéztek
eddig 3x állítottak meg abból kétszer ismerős volt a hamadik esetben nem jártam jól annyira akkor nem volt ismerős és záróvonal és 40-es táblánál kielőztem egy kamiont kb 110-zel ugrottak is a jardok 5000ft bonusz járt ezért a mutatványért
Ja a lényeg hogy egyszer sem nézték a puffot
természetesen. Nekem a régi raptorba ilyen volt mint amit a képen van. Az újan pedig a raptor cimkén van rajta. Ezekre Feri már alapból ilyen cimkét csináltat amibe bele van gravírozva az E jelzés
sztem az lesz hogy felhívom a srácot és megkérdem mit tud erről mi a menete minek kell hogy szerepeljen a puffon hogy "hivatalos" legyen
biztos meg lehet, van amelyikben gravírozva, olyat szerintem tudsz csináltatni csak meg kell nézni egyet mintának mert biztos a számok mögötte is jelentenek valamit azt lehet a vizsgaállomáson tudják és nézik, de ha van ismerős a vizsgán akkor szerintem ő el tudja intézni max. utcán rendőrrel lehet gond
Sziasztok!
Ilyet tudok szerezni ha valakit érdekel! 15.000ft-ért!
http://www.scootertuning24.de/...

Fasza cucc!
mert nekem nincs
azt a E jelzést meglehetne okoskodni valahogy?
Sztem nyugodtan elviheted sportdobbal műszakira... legalábbis én úgy csináltam :D egy e jelzés benne volt és kész megvolt simán.
Raptorhoz nincs is csak max valami habi
Beszéltem a taggal, mondta hogy max beleütnek valami e betűset ha fosok a rendőröktől....
hát ha nincs hozzá műbizonylat akkor igen
a gyári puffot lenyúlta a raptoros csávó nem küldte utánam postán az gáz lenne ha nem ismerném a vizsgáztató srácot?
hát az akkor nem is sok hál isten jóbarátom a vizsgáztató
4500 motorral a műszaki vizsga díja
engem eddig egyszer szedtek ki, akkor már a michelin power 1 volt fent ami ugye kb. úgy néz ki mint egy slick ahogy leszálltak a rendőrök a motorról megmozgatták a rendszámtáblatartót, utána rögtön nézték a gumit, kérdezte hogy ez meg milyen gumi? aztán szépen megkeresték rajta az E jelzést ha nem lett volna akkor szóval ezzel csak ésszel
*lesz.. nem tudok már írni sem
húbazz ez kemény lest
nekem OK a feb. 12.
De én jártam így... Ahogy hallottam nagyon sokan ilyet használnak...
a műszaki meg ha minden rendben van akkor max 10e FT... Helytől függ.
a műszaki lassan lejár vki tudja hogy mennyibe kerül kb.
az f.sza akkor ez nem is olyan jó játék
leveszi a rendszámot és elküld hatósági vizsgára Engem a DRZvel "kaptak" el... szerencsére megúsztam annyival hogy kaptam 2 napot hogy bemutassam a másik gumit rajta.. Amin rajta van az E betű. DE kérdezd meg Plazert.. ő is járt már úgy hogy neki is nézegették a gumit..
ha jarddal taliznék mi lenne a következmény?