Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

soha nem hallottam róla
Formula3000 bt től rendeltetek már olajat?
Onnan akarok most rendelni 12lityit, ugye nem kamu olajokat árulnak?
hát vagy 4 éve kb. előtte meg síeltem pár évet
Mióta board-ozol?
na akkor jó lesz nekem ez a lap már haverom is vesz egyet, így már kettő lesz... ha még valakinek kell van még pár napja gondolkodni mert csak jövő héten megyünk érte
Hello,
Csak megerősítem az előttem már a témához szólókat , az nem egy rossz lap és jó árban van annyiért.
Én is gondolkoztam egy új boardon, de az idei szezon úgy néz ki kimarad, bár lehet a szezonvégi akciókból valamit csak meg kellene csípni...
ok csak fórum lapot nem veszel ennyiért újonnan
ok, ha lesz egy kis időm - februárban már lesz - akkor mindenképp esedékes lesz a dolog! és nagyon köszi

még egy kérdés mivan ha esetleg elbaszod? akkor újra alapozod és kezded előről?
legfőképp franciaország meg szoktunk menni auzstriába is bár ott most már rég voltunk
Völkl nagyon jó, a csajomnak Völkl lécei vannak, csak jókat tudok mondani róla, nem véletlenül prémium kategória. ú
A snowbordjai nem tudom milyenek, de picsába mindennel.

www.forumsnowboards.com
Plazer, ha bele akarsz vágni a D.I.Y. VTN-be, szólj és fóliát rendezek neked kb 20 Euro-ért, és Pesten át tudod venni.
hali, nekem Atomic van most, de a link alapján jónak tűnik! Meg az áron is sok múlik , amúgy merre szoktatok csapatni?
erről nincs képed?
hivatalos oldal csak nem ez a desingja hanem így néz ki:
kép 1
vagy így:
kép2
persze ha kell akkor tudok szeretni 3 méretben van 153 157 meg 160
Az tényleg nagyon jó ár. Van hozzá valami linked? Esetleg tudsz nekem is zsugázni egyet?
vastag laposvas,sarokmerevítéssel.
és a vascsövet mi tartja? bocs hogy értetlenkedek
találtam egy srácot aki kihozza nagykerből 42e ft szerintem nagyon jó ár
Fél colos vascső éppen befér,nem kell hajlítani sem.
Mennyiért veszed és hol? Nekem is vennem kéne, mert tavaly eltörtem az enyémet
és hogy lehet ott összekötni? simán befér egy egyenes cső vagy valami speckó forma kell?
Ez így van,csak nem mindegy,hogy egy vagy két segédváz kapja az ütést.Külön-külön van a két segédváz elem felcsavarozva a vázhoz.
Szia! Mint minden motornál a csuklód erősségétől függ! Nekem volt már 5,3 és 7,5 is, de átlagban 6,5!
sziasztok. z750 és z1000 mennyit fogyaszt átlagosan vegyes használatnál 7liter körül van mindkét tipusnál? köszönöm