Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol és mikor lesz az összejövetel febr. 5.-én?
most belegondoltam ha úgy rakom fel ahogy küldte... és a blokktartóra rakom.. kap egy ütést akkor letörik a tartó a blokkról akkor cumi van...
mit
Am bukógombánál addig eljutottam hogy már csak csavar kell bele és mehet a helyére... átalakítottuk hogy a segédvázhoz lehessen felcsavarozni
igen csak ilyenkor nagyon könnyel el tud szakadni... az meg műtét... és többet nem lesz olyan mint volt
én vigyázok... XD csak nem számítottam rá hogy leesek a platóról... másztam át az oldalon éés lecsúszott a lábam XD orvos csak azt mondta hogy meg vannak nyúlva a szalagok nem tud vele mit csinálni..
hát utasként én sem ha nem nagyon muszály
mondtam vigyázz magadra mert láb nélkül nem lesz motoros szezon csak a kertben ülve hallgathatod ahogy mi húzzuk neki
borsos még így is az ára
Köszi :) Én utaskánt nem ülök fe sehova :D Vagy én vezetek vagy senki Akkor sztem ezt kérek a szülinapomra XD meg olajat meg olajszűrőt az egész családtól vagy adjanak pénzt amiből megveszem
köszi panyo az infót
Szerintem meg,főleg,hogy a gyári papírszűrő 10 körül van asszem Jaj Jobbulást!
Majd visznek
Szted megéri a cserét? Szülinapomra kérek egy ilyet majd... Ha addig motorra tudok ülni majd... Ma megszívtam... elmentem dolgozni és leestem a teherautóról és roppant a fájós térdem egyet azóta megint alig mozog Így holnap hogy megyek kocsmázni? XD
Né má mit találtam!
http://www.kepesmotor.hu/labta...
Valaki barkácsolja fel magának!(szerintem nem kell sokat reszelni)
Én Ago-tól vettem
http://www.agomotors.hu/websho...
A szívóhangon én nem vettem észre hallható változást.
Szerintem erőssebb lett,de jobban harap az bizos
tudom de ő már a motor szól hallatán is hátat fordít
Panyo
Hol lehet megnézni az árát?
az a szívóhang erős vagy nem annyira hallani és erősebb lett tőle a paripa valamennyivel?
Hozhatod nyugodtan,nem motorozni fogunk
Beszélgetünk stb...
Megoldottam!
Fektihez elvittem megnézte,semmi baja
Azért köszi!
ok bocs nekem a +1 nem jön nem szereti a motort
ígyvan Gyöngyiről nem elfeletkezni
amúgy a centirozó project várat magára
köv hét végére meglesznek a kúpk de tengelynek megfelelő anyagot nemtalálok
Javítottam
feb. 5 összejövetel

1. Panyo+1
2. Attila86
3. Plazer
kewés az a 110ló ami a z-ben van? szééép mondhatom