Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon kenik neki, de én nem pártolom a közúti szerpentinen a 160+km/h-ás átlagtempót. Egyenes út a halálba. Én motorozni szeretek és nem meghalni. Zárt pálya gyerekek!
Lehet én nem vagyok olyan kemény gyerek, de nekem ez a véleményem a vidiről.
az fasza megy most egy ilyen hasmenős hányásos vírus
Úgy volt hogy én is megyek.. Még tegnap. Reggelre olyan beteg lettem hogy csak délután volt annyi erőm hogy felkeljek... volt rendesen... :S
bazz így is kurvára mennék már nem kell még plusz kedvet csinálni hozzá... ma is hallattam sokan kint voltak meg jöttek az erdőbe quaddal meg crossal....
Hi all!
Egy kis kedvcsináló a tavaszra
http://youtu.be/Zsdbu_A1IxE tengerpart[/L]
Gurulhatnánk eggyet valamikor a fent említett hely felé,még motorral sosem voltam,de tudok durvább szerpentineket is
Na rá beszéltetek már csak a gixert kell eladni.
Köszi de most akarom eladni a gixert most kipróbálok valami mást.
A pénztárcának meg nagyon nem, ráadásul ha nincs szerencséd a pénzen felül a jogsit is leadhatod pár hónapra...

Egyszer mértek nyáron az M2-n szemből nagyon kellett fékezni hogy ismét a megengedett 90-nel közlekedjem néztek is a sünök a kocsiból rendesen , én meg mondom bocsi de elöl nincs rendszám aztán húztam neki tovább
hát jah de azért mikor jössz haza melóból - legalábbis én így szoktam - miután kiérsz a városból és kimegyek az M2-re ott azért jól esik minden nap megnézni mit tud a technika
A Z nem arra való, hogy egyenes úton tövig húzd neki. Városi vagánykodás, hegyi kanyargás az való a paripának.
egyébként meg annyira nem is tesz jót a paripának, meg ne adja isten a pénztálcának sem
váááááá de irigy vagyok
persze nyilván lehet sok helyen de olyan sokat úgysem tudsz annyival menni, max autópályán
dekurvajótmentem....wáááááááá
Északi gyerek vagyok és itt is vannak jó szakaszok ahol lehet tépni
Sziasztok!
Észre sem veszed és két kiló fölött tépsz csak arra leszel figyelmes hogy vajon miért megy a fejed össze vissza lenézel a műszerfalra és máris rájössz
Az alföldön "több" lehetőség van. De felesleges ezért is adom el....
de hol lehet tartósan 2 kiló fölött menni, nem sok helyen
Fogalmazunk úgy hogy kinek milyen az állóképessége....
Nekem régi z-m van plexi sem volt rajta de tavaszra felkerül én 170-80ig nem hasalgattam semerre, azt a tempót bírom tartósan is felette megérzi a karod... Ha 2 kiló felett akarsz repeszteni tartósan akkor nem a Z a neked való motor... (Van egy pont eldó TL1000rem többiektől bocs az offért, na az való 200 fölé)
Azért irtam most a forumra.
Nekem tervbe van.. igaz nem kawával mert az bizony még mindig darabokban...
sajna nem
Na gyíkok? :) valaki egy könnyed gurulás délután?
Így van, ez tuti! Nekem van összehasonlítási alapom....
Nagyon szívesen!