Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy kis off:

tudom hogy itt többen is boardoznak rajtam kívül, használt már valaki Völkl lapot? mert kéne most vennem újat és ezt tudnék extra jó áron, nekem freeride-ra kell főleg amit kinéztem most: Völkl Dash 160-as:
"eljes hosszban és szélességben famagos, biaxiális üvegszövettel erõsített szendvics szerkezet. "
ez jól hangzik
na azért akkor ez a megoldás csak annyival jobb hogy a kettőt összeköti egy cső de ugyan úgy a segédvázon "csattan" az ütés
Hétfőn voltam Pesten,csörgettelek.Közös motorozások jöhetnek,csak legyen jó idő.
A segédváz két-két csavarjához van rögzítve hátulról.
Tudom hogy nem motor... XD De ez a sportmotor mekkora már.. XD Előre ünnepli a szülinapom nem vagyok még csak 20 de ezen már 21...
Ekét nem azt Mosonmagyaróváron csinálják mi kultivátort,tárcsát és altalajlazítót csinálunk inkább.
Gyapi, mikor jársz Pest felé?

Ja, meg idén ugye nem skippeled majd a közös motorozásokat?
Ésszel kel motorozni és nem kell bukógomba
ok egy csővel össze van kötve de mi tartja az egészet valamihez hozzá van rögzítve? nem a segédvázhoz?
ezért kell a gomba fejének "jó" puhának lenni, meg nem kell esni
Egy csővel van összekötve a két gomba,a segédvázhoz csavarozva.Oldalirányú terhelésre elég érzékeny a segédváz.
még az is lehet
:D ugyanaz a csavar fogja mint ami neked csak belülröl van felcsavarozva ha jól látom...
vagy a csavarnat azt a felét leesztergáltatom kisebbre ami a segédvázba megy..... a másik fele ami megy bele a tartóba az meg maradhat. És kicsit vágatok el belőle hogy ne legyen olyan széles...
és ezt ott mi tartja?
szerintem ha kipróbálod és elfér akkor védene ott is bár akkor közvetlenül a blokkot fogja a gomba megütni úgy meg csak a segédvázat az szerintem jobb megoldás
a kopott az még OK, de ha nincs benne az E jelzés azt már nem tolerálják errefelé
Én így oldottam meg a felfogatást:
Visszatérve a bukógomba bajságra ott jó helyen lenne attól függetlenül hogy útban van vagy nem? most csak arra vagyok kíváncsi hogy védene-e...
Engem vasárnap állított meg a rendőr kopott gumi miatt, de megúsztam... 3 ezerrel
Köszi a válaszokat!

Akkor meg lesz ejtve egy olajcsere is.
elég sok mindent szeretnék megcsinálni:

oldalán a kis műanyagokat amik a vázat takarják
lábtartókat
komplett hasidomot
hűtőidomokon is gondolkozok kb ennyi
mit akarsz fóliázni?
nemtudom, nekem egyik jóbarátom kawa szerelő ő mondta hogy ha pár órará felborítom akkkor min. 2szer annyi ideig haggyam lefolyni az olajat