Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz!
Nekem mindig olyan volt fenn, miután ledobtam a gyári Dunlop-ot. Nekem nagyon jól bevált és csak ajánlani tudom Én párban szoktam venni 18-ért+szerelés egy ötös. Ki szokott bírni úgy 3-4000 km-t (a hátsó), az elsőt csak minden 2. hátsó csere után szoktam cserélni. Igaz, rendőrrel nem találkoztam, aki belekötött volna, hogy slicket használok.
Jó reggelt mindenkinek!
Szerintetek érdemes lesz majd vágott slick gumiban gondolkozni pár körös gumikat tudnék majd venni ha már jó idő lesz
eddig még nem próbáltam és bolygatja a fantáziám mi a véleményetek
:D hogy mint kiscserkész? nagyon reggel van de ez ne legyen, majd én iszok helyetted is
Ááá nagyon bitang a gép tetszetős.. :P
Mint sokan mások, mert tiszta hülye aki nem normális.
Alakul a gép!
Vidéki "hülyegyerek" vagyok
én bugacon lakom:) Nincs messze :D
Hi, sajnos szerintem nekem nem lesz jó a 12.-e, mert 13.-án van a szülinapom és a családomé kell, hogy legyek!
Egyébként hol laksz?
Hívhatlak?
Nem felejtettek el, csak éppen 2 beadandó házit csináltam
Innováció módszertan & Vállalat finanszírozás és pénzügyi stratégiák

... nyami
Ezzel az a bibi iszik vagy vezet a te verzióddal mind a 2 lenne De amúgy ja erre a talira szándékonba van elmenni mint "kiscserkész"
jó lenne mert kecsón akár felvenném és jó lenne :D na... XD Vagy Szekka ha eljönne idáig innentől vinném :
carlosdesign.hu is Kecskeméti!
Hátha jön ő is
beszéltem vele nemrégiben és mondta hogy alig van ideje mert sok a meló meg minden.. De majd rákérdezek...
Hívd fel miskerit!
Én abban az esetben tudok csatlakozni ha valaki a déli frontról is támadna hogy ne egyedül menjek fel.. hosszú az út :(
Ló estét!
Az ösznépi találka Febr 12. lenne
Vélemény?
Kire lehet számítani?
Hol legyen?
Stb...?
de gondlom csak rá van írva majd megnézem
ami van neki 190-es az is az csak azt nem tudom hogy ami nekem volt az milyen
Medium azt írta :D
amúgy meg el kéne nekem is mennem megvenni a hátsót
ne viccelj már majd ha lesz valami összeröffenés amiről szó volt szezon előtt vagy ha gurulunk egyet valamerre majd sokan együtt megiszunk egey bögre teát aztán jóóóóvan'
amit te vettél az melyik keverék soft vagy medium?
eladom ha érdekel :) dehogy adom :D jó vétel volt és kössz még 1x :) valamikor leisszuk :D