Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Plazer!
Nekem is nehezen jött le, de a cső nem jó, kalapáccsal kell ütögetni a krovát!
Nekem sikerült hálistennek.
http://bukogomba.uw.hu/

Itt érdeklődj. Én is tőle rendeltem anno és bevált a cucc.
ott a kép hogy hova megy többet nem tudok
hú én még ezt sem néztem meg lehet nekem is szar amúgy a segédvázno az első csavarhelyre megy be
Most már én is ott járok... Viszont a bukógombáról tudna nekem valaki valamit mondani? mekkora a felfogató csavar vagy valamit? Széb*sz az ideg :S
biztos hogy be van az ragasztva, szerintem sem lesz könnyű leszedni, elgurunék egy szervízbe és ott leszedetném
ez még nem a Z-vel volt szóval nyugi
Nekem is basztatták fél órán át a szervízben hőlégfúvó és légkulcs kombinációjával, de eredménytelenül. Utána jött az előbb említett kör.
Én egy kicsit megpörköltem az anyát kihasználva a réz tágulását és a menetrögzítő így nehezen de elengedte.
Ha rám hallgatsz, akkor nem is állsz neki otthon. Nekem teherautó szervízben szedték le. Miután a motorszervízben nem volt elég nagy légkulcs, így oda gurultam el. Ott az ipse(ilyen kis köpcös csávó) neki akart esni egy méteres dugókulccsal, mire mondtam, hogy ne is próbálkozzon azzal. Erre kiröhögött. Én meg utána Őt, amikor nem tudta meglazítani kézzel Akkor vetette be a teherautók kerékanyáira használatos légkulcsot. Na, annak kb. 1 másodperc alatt sikerült. utána már sima-liba
akkor simán balra tágul meg... van 2 méteres cső szerintetek? :D
Már úgy csináltzuk hogy apu taposta a féket de nem lazult meg.. :S na majd újra..
ha ez az első műtéted akkor sztem elég nehéz lesz leszedni az anyát
Az enyémen normál menetes de házilag otthon nem bírtuk meglazítani légkulcs kellett hozzá de az is olyan amivel a traktor kereket szedik le
Srácok az első lánckeréknél milyen menetes a tengely? Egyik irányba sem akar megmozdulni és nem akarom nagyobb erővel megszakítani :S
Másik kérdésem pedig hogy a bukógombát hova szokták felrakni rá? Mert amit kinéztem neki helyet az 8-as furattal van de amit küldtek az meg 10-es
hát bocsi
hát szerencséd volt nekem nem annyira ez van nem lehet tudni ki jard vagy sem
nah akkor megalapoztátok itt a környéken a fekete Z750esek "jó" megítélését. majd miattatok baszogatnak engem is
lehet átfestetem rózsaszínre, ugy biztos nem bántanak... gondolják majd, hogy szegény buzi, van elég baja, ne szivassuk meg :D:D
az szép ilyen hasonló volt nekem is rétság előtt ( vagy után) mind1 van egy hosszabb egyenes, rátekertem... jó messze előttem megy 2 kocsi, már kb. 200m-ről indexelek húzódok át, biztonság kedvéért felnyomtam a refit is hogy lásson a jóember... na erre mikor odaérek akkor kezd el persze a paraszt előzni.... úgyhogy ő előzte a kocsit, a saját kocsijával én meg közben az út szélét jelző fehér csíkon előztem őt kb. 160-nal..... na akkor még a felnyithatós sisakom volt.. még gurultam egy kicsit aztán bent a városban satu... megvártam mellégurultam bekopogtam az ablakon aztán "illedelmesen" elmagyarásztam neki hogy aki előbb kezd el előzni annak van elsőbbsége ill előzés előtt bele kéne nézni a tükörbe stb stb... csávó köpni nyelni nem tudott aztán húztam én is el de nem volt semmi utána
kicsit hülye voltam mert Zebegény Szob közötti egyenes 210-zel Szob felé hadszóljon (este) kocsit láttam de még messze volt az is Szob felé egyszer csak index ki a kocsin egy lovaskocsit előzött ami nem volt kivilágítva persze nem bírtam már lelassítani kellőképp és a kocsi és a lovaskocsi között mentem el kb130-140-nel remegés megvolt Szobon utolért a kocsi elkezdtek pattogni hogy ilyen hülye barom meg stb. elhajtottam szépen (nem lassan) hazaértem és a motor még ki sem hült de ott voltak mint rendőrök nem lett semmi akkor, csak amit az előbb írtam hogy rámszálltak egy kicsit
akkor mostantól csak 1 irányba indulok el...

de amugy Verőce felé félúton ott a fogadónál minden tavasszal kint dekkolnak, és nem szimpatikusak. még évekkel ezelőtt a szaros gilera stalkeremről nem hitték el, hogy 50es, aztán ott telefonálgattak jobbra-balra.mondták, hogy ez már tuti a turbós gilera, hallatszik a hangján. mondtam persze, alacsony fordulaton meg a kompresszor adja a kraftot a 2üteműnek :D
rám pályáztak egy ideig a jardok és mikor sikerült kisakkozni hogy hol melózom meg mikor járok haza akkor egy kereszteződésben megvártak (Kóspallag- Márianosztra) és Váciak voltak a kocsiról folia helyszinen lekaparós + 10.000 bónusz csekk
nemtudom fater kocsijáról vácon huzatták le a fóliát

de lehet hogy feljebb már nem ilyen kukacosak
Te Plazer azért azt mondom hogy Váctól északra már nem olyan izék
hát ja elég jól jártam