Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos telt ház van nála
Kawa Ninja dzseki, ez itt:
link
Ár megegyezés szerint, csere is érdekel!
Sziasztok.
Gyari plexi nem tul kicsi?venni akarok,es szerintem kicsi,kinek milyen van,es h mukodik?
kösz
Jól müködik és hasznos dolog .Bár vannak itt akik szerint haszontalan ,de nekik nincs igy nem jól tudják .
Milyen kabát? kép esetleg?
Ez így nem igaz mert elég aktív szoktam lenni a nyáron is ott voltam madarason a csamnak köszönhetően mert nyertük a jegyet egy csomó képet én csináltam ami fent van a csamon, meg a tavasszal is a motorkiállításra nyertünk jegyet
Wolfy Te Hondás kabátban Kawasakizol? Akkor én is Béemvézhetek Kawasakis kabátban....

(vagy Kawás kabát valakinek olcsón? Vékony emberre való. )
Nem baj egy hónap és gurulhatunk. A gyereket kiadjátok a nagyinak és mehetünk
Igen tetszetős a mocid!Ha felraktad a fokozatkijelzőt,akkor légyszi küldjél 1-2 képet és véleményt róla.Az ívelt sarkút vetted?
Leeresztett az egyik kereke, meg igen hideg is van motorozni... Lehetne már igazán tavasz!
Hali Csuti, mi van a Bömössel?
Nekem már ő is tökéletes a kép alapján. Ha épp nincs valakije, nem küldöd el a e-mail címét a az én mail címemre?
Az Avent termékekről minden érintettet lebeszélek, nekem nem jött be egyik sem. Erre mondják, hogy nem éri meg az árát.
Talán azért nem buknak rád, mert csak kukkolod a csajos fórumot, ahelyett, hogy mennél bulizni meg motorozni...
Én most nem tudok Zézni, mert az összes Zémet más vezeti jelenleg, de ez csak időszakos (5-10 év?) technikai probléma... Erről is az evolúció tehet.
Ott vagyok én is De rám nem buknak És te már csak vezetted
Sogornöm! jó segg nagy csöcsök stb stb De a növére jobb he he
Jó lehet egy 125-ös 4T sportmotor.........
Kawazsolti boltja az. Itt nézz körül motoros lyány után: www.csajokamotoron.hu
Egy Z-re minden csaj bukik. Bár a jobbak vezetik is...
Nekem is haver mondta, hogy nézeget mocit kezdésnek kis 125 ös 4T-t aztán mondom a CBR annyira nem rossz. Elkezdtem nézegetni, hááát nézem Kawasaki kereskedés a háttérben, rossz nem lehet, aztán mit nem talál az ember. Bár tudjuk jó nővel, kiskutyával, gyerekkel mindent el lehet adni nem?
hát én nem ezért szoktam csak úgy motoros hirdetéseket nézegetni, de adtál még egy okot :)
majd ha új motort akarok venni megnézem a www.hasznaltlanyok.hu-t, hátha
lányoktól elnézést a durva viccért, Csutka, azt hiszem te vagy egyedül
Zsolti, adj infót pliiiz!
de kawazsolti! majd biztos ad infót ha tud
akkor neked is küldök előre egy gratulációt!
mindenki mostanában babázik, kezd számomra kellemetlennél válni hogy nekem még nincs
Valaki nem dolgozik a Steelhorse Kawasakinál? Megmondhatná ki ez szép leányzó a kis CBR mellett.

Link