Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy kicseréltesd a gummákat hamár megvetted előlem
mármint minek? :D
már ideje volt
ebben is van valami csak ehhez egy olyan nagy szintű és annyira szervezett megmozdulás kéne, csak nem tudom hogy lenne e ilyen szinten is értelme... Vitya nem hiszem hogy bármit változtatna
Íme őőő mocsoksága :D XD 1 párszor megtréfált már ezekkel a gumikkal.. 30 km után még mindig kő kemény volt XD Voltam gumisnál időpontot egyeztetni. mert ez katasztrófa.
nekem nincs XD de hiányozna XD Csak a reklám jutott eszembe
hát már alakul :D Még kézzel hajtogatom fel a tartóra a váltás meg megy a lábfejem tudom mozgatni :)
van hűvelygombád?
na meséld hogyszerezted?
Köszi:) Viszont sajnálom hogy nem tudtam letesztelni ma. Viszont lőttem pár képet csak tiszta mocsok a motor... :S Majd lesz időm letakarítom mert a mai motorozás után jócskán fosos lett :D
semmi baj nemvettem zokon amúgy szerintem ha mi nemállunk ki akkor akárhova felmehetnek az árak... na mind1
Akkor a lábaddal minden ok? (Gondolom mivel ma már tudtál tekeregni)
persze meg a prosztatagyulladásról...

na viszont grat a fogaskerékhez
igen lopás mindenhol van, csak van ahol tudják a határt és legalább annyi pénzt visszaforgatnak hogy legyen látszata a dolognak...
hagyjuk a politizálást légyszives.. felfordul az ember gyomra már tőlük meg hogy ilyen szinten megnehezítik az ember életét :D
Beszéljünk másról.. mondjuk a hüvelygombáról
Vagy arról hogy megjött a lánckerekem
Vagy hogy iszonyat mocskos a gépem :D XD :(
Az a baj, hogy mindig a bankárok irányították a politikát. Az már a Mi bajunk, hogy a Mi gazdáink jobban lopnak mint mások. Ebben semmi politikai állásfoglalás nincs, csak tény pártállástól függetlenűl.
jajj bocs nem akartalak leoltani, nyilván engem is zavar hogy felment kb. 80 forinttal az üzemanyagok ára... csak sajnos ha reálisan nézzük akkor nincs semmi értelme egy ilyen kis sztrájknak... nem kéne a kormányba más mint pár igazán jó közgazdász nem ezek a hulladékok akik ilyeneket kiszámolgatnak elemeznek és:

1. mindenki jobban érezné magát mert olcsóbb lenne az üzemanyag -- ebből kifolyólag minden olcsóbb minvel nincs olyan áru amit a boltban veszel és nincs beleépítve a szállítás az árába...
2. kormánybácsi szert tehetne egy kis extra népszerűségre... ez rá is férne
3. ha jól belövik az árat te is örülsz miközben a plusz eladott mennyiségnek hála még az állam is több adóhoz jut... és akkor ilyenekbe még bele sem mentünk hogy mi lenne ha például a benzin árában lévő útadót tényleg az utak építésére és karbantartására fordítanák akkor lehet lennének jó útjaink ahol lehet autózni, motorozni

és bocs mégegyszer nem oltásnak szántam
jó haggyuk... gondoltam én kis butus hogy majd valami téma... erer megkapom
bankárokat nem tudom, de a politikusoknak nem ártana egy szelekció... egy igen erős és alapos szelekció... ahogy Torgyán mondta kb. 96-ban féregírtááááás itt már csak ez segít
mondjuk még azt tegyük hozzá hogy nem biztos hogy rosszul járna az állam mert tavaly óta több mint 30%-al esett vissza az üzemanyagok forgalma, ergo ha csökkentenék az árban az adót egységnyi üzemanyagon lehet kevesebbet kaszálnának de mivel több menne el így a bevétel nem csökkene sőt még akár több is lehetne
Részben egyet értek veled!
Nem sztrájk kell ide, hanem felkelés! Kapával, kaszával, a bankárokkal kezdeni és a politikusokkal folytatni.
jajj haggyuk már ezt... mi ennek az értelme? gondolod akkor olcsóbb lesz? állam bácsi nem fogja csökkenteni az adót, a kút meg nem fog a saját árréséből engedni?

ez olyan mintha ha eléri a kenyér a 300 ft-ot akkor nem veszük 3 napi sztrájk lesz! és? olcsóbb lesz a kenyér? nem ... max 3 napig nem süt a pék, ugyanez van a benzinkutakkal is, vagy legrosszabb esetben amik a legkissebb nyereséget hozzák azokat bezárják hogy csökkentség a költséget de ennyi az árak nem fognak lemenni ha csak az állam nem csökkenti az adótartamot ami lássuk be nem fog bekövetkezni
Boltba járni vegyél Babettát...
A mondat végét lehetett volna akár idézőjelbe tenni is...
Nem lehet féltelek:-)az megmarad melléje veszek egy z 750-et boltba járni.