Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szervezzünk tüntetést a magas benzinárak ellen
vanak taxis ismerőseim és ők szerveznek, ha eléri a 400Ft/l-ert
ma gépeltem egyet és áááá :D csak lemosatni nem tudtam :( elment a pénz a benzinre... 5e Ft nem volt elég... mondjuk kopp üres lett a tank.. :D de akkor is :(
Jöhet persze a fekete idomokkal
Az már kész van bódis rendszer yoshimura tengely power commander le áttételezve stb stb.
Hogyhogy sok lenne? Mit műveltél vele?
Van 750 is de az neked sok lenne azt nem merem eladni.
az csak a marketing
Az adatlapodon 750es van nem?
750 alá nem adom, a 600-as kávédaráló nem az én világom! (esetleg 675-ös Triumph Daytona)
felétek is ilyen marha nagy köd van el lehet látni vagy 50 méterre
jaja akkor 4-et szeretnék belőle ha ennyi az ár
egy 0 lemaradt az árból
vagy ha mégis ennyi, már indultam is érte
Vagy csere?;-)
Hello 2007 04 havi fekete 600 16000 km total serules es csuszas mentes 135000 korul;-)
Üdv, csak most kerültem ismét gépközelbe. Nagyon jó a link amit zoltan.illes adott, de én a gyári Z tengelyt tettem bele az balról tartotta a távot, jobbról meg a csavar préselte a helyére. Én úgy mértem , hogy középen volt.
Egy próbát megér, de zx kerékkel ! Mert az eredetivel kb. 1.5 cm volt a difi.
Hali, küldtem e-mailban a képeket ( csak nem neked! )
A nyersekről a képeket nem találom, de az enyémet amennyire tudtam lefényképeztem, egyébként a 2007-es gyári másolata.
Mennyiért adod a Gixert? Cserebere?
az is valami nekem még arra sincs időm
Hát ha nagyon szar lesz az idő akkor marad a szerelés... minden igaz megjön a gomba meg a lánckerék.
holnapra is már csak 6-7 fokot jelez
pff :S Akkor ha +10 fok lesz én megyek :D :P Remélem nem megint délután térek észhez :D De tiszta szánalom már ez az idő...
most nézem hogy jövö hétre már havat jósol megint, szinten minden napra néhány centit csütörtöktől, összesen kb. 20cm-et és napközben max. 0 fok
háát nekem se lesz időm a későbbiek folyamán. :) Csak akkor lemosattam volna meg teletankolni meg csak gurulni egyet :D XD
én még pályán nem voltam soha, de remélem idén is lesznek kawa esti motorozások mert akkor ott leszek mindegyiken
nekem most hét közben esélyem sincs, utána meg már jön a hideg
hát lehet.... Most értem arra a pontra hogy pár falat ropit tudtam enni :D Holnap ha jó idő lesz bepótolom a motorozást