Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindkettőt? És viszonylag eredeti koppintás? Jó lenne ha kb úgy nézne ki mint egy eredeti. Sárvédő meg olyan kell amihez jó a 180 as gumi. Neked van róla képed?
Basi nevezetű kollega csinálta nekem is :) Őt keresd meg
Sziasztok,
VENNÉK 2007 es 750 re, hátsó sárvédőt és hasidomot. Szín mind1 csak olcsó legyen. Ha valakinek van, vagy tud helyet ahol olcsón lehet kapni kérem ne tartsa magában. Előre is köszönöm! Zöld vagy fekete előny.
az valóban nem kevés power 1 a fele vagy még olcsóbb attól függ hol veszed
Én is az vagyok Amit szerettett a gép olaj az a Motul 300 V volt a DRZ-ben... De sokan sportmotorba is nyomták. viszont 5e Ft 1 liter olaj.... az kicsit sok...
spanommal intézem az oil-t
lassan kapom a fizut kicsit csúszva de mind1
március k&n projekt lesz sztem megéri belerakni ilyet ?
off:

már 3-an vagyunk a völk deszkákra, ha esetleg még valakit érdekel szóljon mert akkor lehet tudunk még pár ezrest faragni az árból
k&n az jó

ok, de inkább jobb olajat vegyél, legalábbis szerintem
10w-40-es az olaj
azzal egyet értek hogy nem érdemes spórolni rajta de tavasszal kell cserélnem az tuti
sportlégszűrőn is gondolkodám k&n az zsír tuti?
ha 10w40 vagy 10w50 akkor szerintem igen bár a power 1 elvileg direkt egy olyan olaj ami bírja az "extrém" magas fordulatszámot mert ugye egy "sima" mondjuk 1-2 hengeres négyütemű nem pörög 10 fölöt... szóval az olajon szerintem nem érdemes spórolni főleg hogy csak 4 liter megy bele
Castrol Act-evo X-tra 4T
ez szerintetek jó lehet?
Én "köcsög" motul párti vagyok!
köszi a tippeket a vipert majd megdumáljuk
nekem meg sok más embernek is castrol power 1 10w50 van a gépben de szerintem jó a repsol is azt is többen használnak

persze lehet viper is
köszi plazer király vagy de a Ferrari lehet inkább Dodge Viper?
amugy a formula oldalon felsorolt kínálatra gondoltam motorolajak közül mit ajánlotok
miből mit ajánlunk mert nincs a kommentnek előzménye?

én ajánlok neked egy ferrarit meg egy kurv@ nagy házat jólesz ?
hali srácok!
na jó van van itt választék bőven akkor segítséget kérek most jó
ki mit ajánl
merthogy a gyári ajánlás legalábbis újabbik Z-hez 10w40 vagy 10w50 nem értem neked miért kell rosszabb olaj? és miért ásványi miért nem full synt?
? , azért kérdezem, hogy van-e tapasztalat?
Eddig én repsolt használtam.
de miért 20 és miért ásványi?
most még nem eldöntött hogy milesz vagy francia vagy ausztria jelenleg is folynak az egyeztető tárgyalások
Apropó olaj, Sugó Robi ajánlotta, hogy próbáljam ki Motul 20w-50 ásványit, használt ilyet valaki?
mi is franciákat szeressük ( jó ár, nagy pálya rendszer és nincs tömeg, meg sok lehetőség van pályán kívülre kacsintani), bár idén nekem úgy néz ki, hogy kimarad . Merre mentek idén, hagy irigykedjek egy kicsit
VTN:- ha elbasz , akkor lehet becsiszolni és újra kezdeni.
ebben a webáruházban is el lehet nézelődni egy darabig, jónak tűnik amúgy az árak is tűrhetőek