Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 kiló fölött már mindenen hasalni kel úgyis
nekem is volt hogy integetett én meg az előtte lévő utcába befordultam és nem azért hogy kicsesszek vele egyszerűen oda mentem
Biztos olyantól hallottad, aki még nem ült ilyen gépen. Miért nem azoktól kérdezed, akik ilyen gépet hajtanak? Olvasgasd a fórumunkat az elejétől és mindent megtudsz.
Szomszéd, köszönöm a laptopos tippet, megcsinálta!
Én már csak ilyen jól nevelt vagyok, hogy megállok, múltkor azt mondja a zsernyák, hogy mivel megálltunk, ezért csak egy tízes. Bár egyszer nem álltam meg németeknek, igaz, ezt ők se gondolhatták volna komolyan fizikailag (meg nem is gyorshajtás volt a szitu), aggódtam is, hogy utánam jönnek, és lelőnek.
tavaly kettő elment nekem remélem idén is elmegyünk a Zvel pár ezret közösen
gumival hálistenek nincs bajom még egy olajcserét kell megcsinálnom tavasszal és a lánckereket és goooo
nekem még le kell fújatnom a hasidomot, fel kell varázsolni a plexit, venni kell új gummát...
már alig várom hogy március legyen egy kellemes 15fok és elgurulok Tatára a pinkmotors-hoz kb 70km tőlem és veszek egy JÓ lánckereket
hát ja csak nyugisabban ülnék rá
mostmár akkor is talán ez a legjobb megoldás még 3 rugót rádobsz és megvan az új Z-be való cucc
na gyorsan írtam a zx topikba
ja csak a problem kb 2eFt adnának érte
igaz több mint a semmi
meg miután mentél vele 300km-et már nem cseréték volna vissza... nincs zx fórum itt? oda ajánld be hátha valaki megveszi te meg tudsz venni egy z750-be valót
jaja új volt, mikor kicseréltük akkor nem vettem észre, hogy vmi nem stimmel és használtam kb 300km-t mikor véletlen matattam ott a lánckerék körül akkor jöttem rá hogy valami gebasz van kicserélés az meg macerásabb lett volna mint venni egy újat én északon lakom az alkatrész meg épp Pécsről érkezett hozzám
ezt újban rendted? miért nem küldted vissza hogyha rosszat küldtek neked?
na ezzel kezdtük az egészet.. az a baj hogy a végén csinálsz vele egy sokkal nagyobb kárt aztán már baszhatod hogy miért nem vettél inkább egy oda való fogaskereket
Jaj hogy vártam én is nekem sem jött meg a megbeszélt időpontra de megkaptam csak hát nem jót ez van
Sose volt jogsim.
És most értem haza
Soroksári befelé 220
így van. Ha eltudod adni akkor add el.. Nem éri meg "kókányolni" mert abból sose lesz semmi jó... Én is most rendeltem meg úgy volt hogy pénteken már itt lesz de nem jött meg :(
és venni egy újjat a f.szba 5130Ft most néztem
vkinek elkellene passzolni 636-os ninjahoz valo amúgy
a minimum hogy rozsdamentes legyen
így van
mondjuk nem tom milyen anyagból lenne de erős kell hogy legyen