Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor lenne pontosan a találka? hány órakor?
na akkor már 7-en lennénk
Van a mail címem az....
rád hát
váá neked van msn-ed vagy valami? annyira nem laksz messze akár motorozást is lehetne szervezni... :D Jó lenne ha összejönne ... innen akár felvezetek én a mi kocsinkkal
mennék én, de nekem a szombat az kiesik mindig, vasárnap tudnék menni csak. akkor amúgy is kell mennem fel pestre.

(ha rám gondoltál :D )
Ha a röff rendje módja szerint elfekszik reggel akkor igen!
Tervbe van
Szekka? Carlosdesign? Valaki megy feb 5-én?
a másik meg a z1000sx ott már a célközönség nem biztos hogy egy extravagáns gépet keres, de szerintem a sport túra kategóribán még így így messze az egyik legszebb
ez mindennel így szokott lenni egyszer alkotnak valami merőben új desingt akkor a következő generáció általában annak a továbbfejlesztése, de ettől függetlenül szerintem szép az új Z én szíves betenném a garázsba
5+1 volt eddig a létszám, de még jön Ádám is
az elvet tudom hogy mit hogy tekersz csak kiváncsi voltam, hogy ki hogyszokta csinálni
amúgy köszönet

jah és Febr. 5 ? ha jólsejtem nemfogunk tolongani
többiek?
A 2003-as ezredes egy kulonleges reszleteiben masra nem hasonlitto alkotas. Alakitgatjak az emberek, de a gyarit barmeik atalakitott melle oda lehet tenni.....
a rovátka tényleg nem használható erre.
én hosszú egyenes csövet szoktam a kerekekhez fektetni először, és ott nézem, illetve oco kinai lézerrel nézegetem
Én tolómérővel a tengelyközéptől a lengővilla hátsórészét mérem,hogy egyforma legyen,a rovátkázott rész csalóka,mert kotyog a tengelyen
az első kerékhez kell állítanod a hátsót. első kerék egyenesbe áll, akkor a lengőkaron hátul tudsz állítani, hogy a kerék tengelye hogy álljon. előtte lazítsd ki a hátsó kerékanyákat. ha a hátsó kerék kicsit jobbra áll, ugy huzol jobb oldalt, hogy helyre kerüljön, ua fordítva.
utána ellenőrizd a láncfeszességet!
Hasonlót!

Kérdés: hogylehet az első ill. hátsó kereket úgy beállítani, hogy párhuzamosan fussanak?
Szép estét!
Persze, én ezt aláírom. De mégis, mikor kijött 2003 ban aszem a Z750, utána a Z1000 az emberek megőrültek, óriási alkotások voltak.
mikor ránéztem egy reklámképre majd elolvadtam a gyönyörűségtől. A mostani modelleknél nem kap el ez az érzés.
nekem a 2011-es Z1000 nagyon bejön, bár igazából csak a zöld fekete festés amivel sokkal jobb mint eddig volt, de nekm nagyon bejön!
Persze nem csalom meg az én kicsi zéémet :D :P
Ájj de szííípek.. Szerelmes lettem
Élöben teljesen más mint képen
Nekem egy kicsit csalódás a 2010 es Z1000, valahogy elvesztette azt a markáns Z feelingjét. Az sx ről nem is beszélve. Én megvárom az újabb konstrukciót, remélem visszanyúlnak majd a gyökerekhez.
De ez az én véleményem. Az új z750 viszont tényleg nagyon kafa
inkább nekem továbbits egyet a garázsba