Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy szép vas
Van itt okosság bőven!

A bal oldali inkább 18mm.
#49 post:
Using the Z750S Swing arm pivot axle it looks like the left spacer should have been 18mm or so instead of 16. Luckily I had a washer of the proper thickness.

Z.
Steve!

Itt nézelődj:
2005 zx6r swingarm on Z750 link

Bal és jobb távtartók:
Egyetértek a kipuf témában, én is a blokk mögé teszek majd egy yoshibaratot. Tütüs rendes nevét meg nem ismerem.
így hogy Tütüs nem sajna
nekem az nem tetszik ha ott megy az ülés alatt a kipuff, pont az a szép ha oldalt meg főleg ha van mintkét oldalt mint a nagy Z-n
Véletlenül nem ismered Gödön Tütüst?
hali, majd délután lemérem és átküldöm. Egyébként nem ér bele semmibe, sőt még ha akarja az ember akkor ülés alatti kipuffot is lehet aplikálni, mert alul kifér a cső a villánál. max süllyesztett undertail idomot kell csinálni, vagy lecserélni 2008-as R1-re a hátulját, vagy másra
kiraly, koszi, ja arra rajottem hogy kell a kerek is, azt szerzek egyet, csak az a tavtartos resz nem volt nekem tiszta. nagyon megkoszonnem ha a tavtartonak a pontos mereteit megadnad es akkor le tudok gyartatni egyet magamnak. es ugy tunik utanna mehet is be a villa.

a gyari labtartokat nem eri el a lengovilla?
úúúú ez így nagyon faszán néz kis
Köszi szépen a linket!
Már igyekeztem magam kiművelni belőle, vfr750(91-95) lengőt vettem meg, mert a vfr800 rc46 lengője a váznál túl széles, és nem lehet kiszedni belőle annyit, hogy jobbra eltolva a lánc is fusson , pedig az első fogaskereket is kifordítottam.
hi, szinte plu and play a dolod , a bal oldalát kell távtartózni, de ha gondolod azt elteszem és ha kell odaadom! A régi tárcsa jó, a nyereg szintén, csak nyereg tartó alu kell a zx636-ból, keréktengely távtartókkal szintén kell, de a legfontosabb, hogy zx kereked is legyen , mert a Z-é beleerőltethető, csak 1,5 cm lesz a kerekek között!
egykarú lengővilla...

Itt tudod olvasgatni, más hogy csinálta link
Z.
tőlem lehet hamarabb is
bitang a géped!
hali, nekem van ilyen lengővillám elfekvőben valahol
le tudnád nekem írni hogy mit kellett átalakítani hogy bemenjen?
egyszer próbálkoztam vele de ahol csatlakozik a vázhoz az a része nem ugyanolyan széles mint a gyári és féltem hogy nem kerül középre úgyhogy inkább hagytam
Nem lehetne hamarabb? Pont olaszba leszek.
A blokkal bogarat ültettél.......
OK, OK
hívlak előtte
Majd csörögj rám előtte ha jössz,mert mostanában alig vagyok ott...
az elejét megcsinálni kb 2 kilo, de ami kijön belőle az eladható,szal úgy már nem olyan sok...
a saját első felnijét ,sárvédőjét fel lehet használni...

a blokkon is simán meg lehet a számot csinálni, nem nagy kunszt...
hali Király
ha legközelebb megyek feléd beszaladok,
melózol télen is
Estét FIGU koma

De rég találkoztunk ...

Nekem nincs semmi gond a lámpával,hibátlan vagy 3-4 éve...
na ezt sem 5 perc volt összehozni akkor
ja azt nem mondtam, hogy 2005-ös volt az enyém