Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a baj hogy 1mm ahogy írod... annak a kis lapnak vagy nemtudom amit odatennél elég jó anyagból kéne lennie hogy ne legyen vele probléma...nemtudom biztos meg lehet oldani minden lehet csak akarni kell
Igazad van Plazer
csak azért kérdem hogy mi a véleményetek erről hogy kihézagolni
igazából tom hogy az a legjobb megoldás ha veszek egy olyat ami belevaló
csak ha ez a kihézagolás is jó dolog akkor van egy jó esztergályos ismerősöm aki megcsinálná
Basinak lehet van formája hozzá! vagy nem?
ok lehet én vagyok a hülye de miért jó variálni egy 5000 ft-os alkatrészen ami gyakorlatilag a motor meghajtását biztosítja?
Gyapi régi Z re nem csinál púpot!
Hi all!
Most volt nállam Szomszéd kollega motorral
Szia

Érdekelne az üléspúp.
Fényezésre előkészített.
Az lenne a kérdés hogy ez elvileg a gyári rögzítéseknél felfogatható tehát a fém kampó ugyanúgy rajta van e ?
ja köszi
lehet azt
attól nem kell félni hogy üldöznek meg hasonló, hátulról lekap a trafi aztán csók...
tanács: z750-be való fogaskerék
Első lánckereket lecseréltem -1 re de 636-os ninjaba valo a lánckerék kihézagolással orvosolhatom a problémán mit javasoltok mérete majdnem mindenhol jó csak nem elég széles kb 1mm-rel keskenyebb
Tanácsok?
Srácok már nemsokára itt a jó idő
szerdán már nem bírtam magammal gurultam egy lightost de jó is volt
Csutka
NEMKELL MEGÁLLNI
200 felett tényleg nem lehet sokat használni, mert hamar elveszik a jogsid.
Joci!
Nem szabad annyival menni
Csak vicceltem. Nekem nincs semmi légterelőm és az igaz, hogy ekkora tempónál már van menetszél de csak egyszerűen le kell hasalni a gépre
Sziasztok!
Ez nagyon meg van csinálva! Szenzációs videó!
egy jó szélterelőt raksz a fejidomra és meg van oldva a probléma...
Miert ne lehetne?
Carlo! Raksz fel képet a z1000 hasidomról kérlek? érdekelene!
Jó reggelt.Csak egy kérdés z750-et akarok venni sokat halottam hogy 200 felett nem nagyon lehet használni akinek van mi az igazság?
http://youtu.be/VYpOFimB7ZA sem láttam még hogy valaki motorral drfitelt volna - zx10 kicsit modosítva :D[/L]
na ezazezazezaz szervezzük össze
Én is benne lennék ha valaki még menne délebbről Felvinném.. Csak en kelljen egyedül kocsikáznom