Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon korrektek am... az összes teherautót ott gumizzuk.... most 1 évben az az 1-2 motorgumi... belefér.. Meg rendes volt bementünk a terepjáróval.. nézi a gumikat... majd elkezdi hogy nagyon kopottak vegyünk tőle gumi most van bent 4 új rárakják... de mivel nem volt úgy pénz mondjuk hogy nem.. majd 1x... erre amíg vártuk a gumit elmentünk vásárolni ottmaradt az autó a futóval.. mire visszaértünk fent volt a 4 új gumi a gépen... szerelést nem kellett fizetni a gumit meg odaadták beszerzési áron :D Tiszta haszon volt :D
na nekem ingyen még semmit nem csináltak de nem is baj csak korrekt legyen a munka amit csinálnak
kiszedik minden megcsinálnak korrektek én ott szereltetem
az ördög csak nekem is nagyon bejön de a másik mert azért tetszik meg mindig ezt mondja az ember indulás előtt:

bízz bennem nem fogok gyorsan menni
Hali!
Hol laksz?
ilyen egy pitypangos gumiszerelőket..... Itt nálunk azt mondta hogy első emelője van... A hátsót meg kölcsönadom addig nekik XD és így meg tudják csinálni. Nagyon jó arcok :D A DRZ_met ingyen gumizták XD
Plazer! nem tudod, hogy Gödön a Boxutca nevezetű gumisnál képesek kiszedni a kerekem a motorból, vagy nekem kell kiszedett kerékkel odavinni? vácon mindenki mondja h ááá ő csak kiszedett kerékkel foglalkozik, nekem meg nincs első emelőm...
Jóhát oké, adjatok 3 millát egy új Z1000 re meg még 1,5 et ezekre és akkor nekem is lesz végre egy ilyen sznob motorom amiről csak a port fogom törölgetni, de nehogy kicsattanjon rajta 1 légy mert akkor már adhatom is el a drágaszágot
Úhh ezek tényleg nagyon jók! A 3.ra szavazok én!
forgalmazza itthon valaki a rizoma cuccokat?
ez a rizoma kormány nagyon jó én is néztem csak elég drága ha jól elmékszem

a rendszámtábla tartóm nekem rizoma de nem így néz ki ez egy újabb modell
Én alighanem vágatok vastag átlátszó fóliából,csak át kéne konvertálni korellbe és méretezni.
Ez bitang
Nekem erre fáj a fogam!
ez még jobb áron van lehet én is veszek egyet kell még egy kis piros szín a mociba
plazer,

kormányrudazatok:
http://www.agomotors.hu/websho...
nagyvas.hu-n is lehet venni kormányokat mindenféle színben, 13000 körül van újjonnan azthiszem lucas sport a márka/típus
Hát igen, nem lesz egyszerű... Áh bassza meg csak egyszer legyen már végre kész...
ígyvan erre nem is gondoltam, de mindenképp olyan vastag kell mint a gyári ha nem akarsz vele szopni
nembaj ezek a motografix padok sokkal egyedibbek mint egy sima Z feliratos, szerintem kurvajók
Akkor gondolom le kell mérni, amúgyis gond lenne ha vastagabb lenne, mert a kapcsolókat nem tudnánk visszarakni, csak fúrás-faragással, de akkor nézek olyat ami ugyanolyan vastag
Köszönöm, de már lerendeltem
én is kinéztem motografix padot de még nem döntöttel el melyik legyen
Ez így fasza