Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a hátsó lámpád?
Én most várom, csak egyik haver mondta hogy az ő integrált indexese nem túl jó ( be is ázott ).
hali
King kollégának már most is az van vagy 636-os vagy 10-es
nem emlékszem pontosan, persze ettől még érdekelheti
FIGU
Köszi, de az előbbi listából is látszik,h buzeráltam eleget már
Nincs kedvem már hozzá

Még behangoltatom az injektort és kabát

de köszi az ajánlatot
Csinálnom kell friss képeket majd,mert azóta már van rajta egy teljes aprókavics rencer , meg másik műszerfalam is van,az még tutibb

A hátsó villa zx-6 2002, hátsó gátló zx636 2006, az eleje zx636 2004, felnik is 6-osé vagy 10-esé, ugyanolyan végülis,csak könnyebbek jóval...
fejidom Z1000 2007, műszerfal Koso RX 2 GP style
Ülés Bagster + gélezve, hátsó lámpa integráltindexes füstös, oldalidom ER6-N átalakítva, hasidom egyedi, akra rendszer (gyárinál 3mm-rel nagyobb átmérő)
Komplett 1000-es blokk,hengerfej tuninggal...

Más nem jut eszembe
igyekszik az ember
Zx636 hátsó tag nem érdekel?
nem tukmálni akarom csak az enyémben ez volt, de most egykarúra alakítom és egyébként csak becserélném valamire. pl kipufra a hétvégén.
na itt a másik átépítőbajnok
Mennyibe került az elejét lecserélni a gépnek?
Motorszámot hogy oldottátok meg? vagy papíroztátok a blokk cserét?
Zsír a gép!
ja ha összefoglalod pár mondatban hogy hogyan állt össze egy egésszé azt szívesen elolvasnám
Hátööö

Egyedi

Talán ez a legjobb szó rá...

Már alig van széria dolog rajta

érdekelnek a részletek?
Üdv, mi az e-mail címed, a hasidommal kapcsolatban küldenék képeket.
Én bennevagyok!
A szervezést meg rádtokbízom a multkori is jólsikerült
Te, ezt most tulajdonképp milyen motor? Úgy látom régebbi z750-ből indult, de van rajta z1000 alkatrész , meg első teló is más, meg ezres blokk? mivan? én már ezt nem értem
részemről OK a dolog
Mert azóta 1000-es blokk van benne, s azzal nem éreztem különösebb változást,ahhoz biztos másik kellene...

Meg februárban vmikor elviszem egy komolyabb elektronika tuningra...
Szóval ezek a saját tapasztalataid?
Mért is akarsz egyébként megválni tőle ha nem titok?
Szekka !

Nos hát ....

Teljesen magyar nyelvű leírása van képekkel,hogy hogyan kell bekötni és teljes leírás a programozásához, abszolút egyszerű...

Lehet elvenni és adni neki is plussz benyát...

A légszűrő házon az ülés alatt van egy bejövő levegő hőmérséklet szenzor,arra kell rákötni.
Annak az ellenállását változtatja meg.
Magyarul becsapja az elektronikát.
nyilván nem fog adni +30-40 lőerőt, de valamelyest érezhetően jobban ugrik a gép tőle... vagy túrán kicsit kevesebbet eszik...

nos ennyi...
én még egy 20-asért vettem...
Amúgy kinek van kedve egy közös találkához így szezon előtt?
Kaja mint múltkor stb...
Én Február 19 vagy 26.ára gondoltam,így lehet előre tervezni
Várom a javaslatokat,jelentkezéeket
Szerintem nem kell belövetni,te állíthatod,de hogy hová kell kötni és hogy kell álítgatni az kingmidas kolegától kell kérdezni!
Akkor ezt még be kéne valahol lövetnem vagy ez jó így ahogy fel van programozva. Hova kell ezt bekötni?
Hali!
Olyan mint a PC!
Itt egy gyors fordítás:
"A készülék képes aktiválni 15 különböző ECU térképeket tartalmazó üzemanyag-takarékosság és a teljesítmény növekedése lehetőséget. (ECU az elektronikus egység, amely ellenőrzi az üzemanyag-ellátó rendszer az összes üzemanyag-befecskendezéses motorok és tárolja az üzemanyag-térképek, amelyek felelősek a motor teljesítményét.)
+ Teljesen kompatibilis más üzemanyag-szabályozó eszközök, ECU, villogó, időzítés Retard eliminators vagy derestrictors egyéb márkák, mint a Dynojet, Yoshimura vagy Nikko.It nem érinti és nem zavarja a feladataikat.
Mi a Nitro X Üzemanyag parancsnok?
Nitro X egy egyszerű üzemanyag-gazdálkodás ellenőrzési rendszer, amely segít kiválasztani a legjobb teljesítményt program az Ön igényeinek és tisztázó üzemanyagtöltő problémák okozták utángyártott kipufogók és a versenyzés légszűrők.

Akkor visszaáll a normál (gyári beállítások), amikor csak akar."
hát az nem túl baráti ár
Dunaújvárosban tudtam 1 címet ahol vállalták 750 cm3 ig a 25kw-os papírozást visszamenőleg is. De ez kb 5 éve volt és akkor került volna nekem 120.000Ft ba, szal azóta lehet változtak a dolgok. Én inkább bújkáltam
Én mint tök "hülye" ez micsoda is pontosan és mit is csinál? me amúgy lehet h érdekelne.

Köszi.
vesztenivaló nincs egy kérdést megér, max nem lehet és kész