Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nyugodtan.. mi is próbáltuk de zárt kapukat találtunk.. meg van 1-2 ismerősöm is akik próbálkoztak de ők is így jártak
Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekelne , a régebbi 750-eshez injektor modul féláron,egy 10-esért eladó...
Természetesen megvan a doboza,magyar nyelvű leírás és bekötési segédlet...
most kíváncsivá tettél nekem van ilyen emberem meg fogom kérdezni
hááát én nem hiszek ebben :D Vagy pedig olyan embernek kell lenni aki nem félti az állását... De csak be kell nézni a topicba..
szerintem csak 1 ember kell aki elintézi egyszer a papírt aztán kész utána kutya nem nézi a gyári számokat
Csakhogy ennek is van egy gyári KW száma amit ugyebár nem lehet átírni. Lehet csak kiderül akkor súlyos következményei vannak neki. Csak az lehet ami újonnan veszel és azt azzal a 25 kw-al helyezik forgalomba vagy pedig külföldön is 25 KW-ként használt motorkerékpárt lehet. DE nézz be a A korlát jogsival nagymocit topikba ott le van írva minden.
mért nincs? kpm vizsgálva bármit lehet módosítani
Viszont az a baj vele hogy utólagos teljesítmény módosításra nincs lehetőség... Én is próbáltam még a DRZ-t nekem 4 kw kellett volna..
én csak a fogalmiban piszkáltatnám vissza, akkor teljesítményadó és biztosítás is jobb lenne
nekem jelenleg nincs benne akksi sem.. meg ha ilyen nyák idő lesz akkor amúgy is szar
És kurva nagyot tud ütni :D
:-)
Gumitamin jársz erre, vagy nem fórumozol?
szombaton 13-15fok.ű

Gurulunk egyet lányok?
így van... énis néztem erősen, de nemtuttam mit tenni leraktam a jogsit.
áh, csak macera lenne, kivárom ezt a 3 hónapot.
a simo is elvisz mindenhova (2 km es körzeten belül, ha lábhajtással megsegítem )
piszkáltasd vissza a moci kw-ban pici és mehetsz AK-val akár a 47esen is vele
Akkor ő az :D Tudom...
Hátt...89-es
Azt hiszem tudom ki... ha jól gondolom ő most olyan 22-23 éves lehet... ha ő az akire gondolok...
najó ehhez már nem tudok hozzászólni
Molnár Ági, de már nem a Barátnőm november óta
Igen bugacon lakom :P :D hogy hívják az illetőt ha megkérdezhetem?
hát kb így van...
Bugacon laksz? Oda jártam több mint 1 évig....Barátnő