Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezt is jól elrontottam.... bocsi itt a ké amit akartam
Jaja enyém is olyan somán minden passszolt. Próbálva még nem volt.
Limepower köszi még1x!
lehet olyan pazzaz kormányt is kapni ami belemegy a tartóba ha visznt nem akkor ki kell cserélni.. ami viszont annyival megdrágítja hogy akkor már jobban jársz, ha veszel bele egy oda való átmérőjű cuccot
Hívott ma a srác a Pazzaz kormánnyal kapcoslatban és azt mondta, hogy mivel vastagabb a közepe, a gyári kormánytartóba nem lehet befogatni és hogy rendelni kell hozzá tartót. Én nem akarom megbontani a gyári tartót, vagy ez hogy működik nálunk? mert ugye a felfogattó az a műszerfal design része. Help
Köszi, felhívom őket
A Danger-böl vettem de nem az összes fajta van fent a lapjukon ami esetleg az üzletben van náluk
nem nem én is csak keresgélek valami jó és olcsó lapot
Ja, akkor nem para. Azt hittem vmi haverod haverja kapcsolatban vagytok.
ház már majdnem a dupláját mente mint amit az első állításig kellett volna, én lehet megnézetném csak a biztonság kedvéért
ok, semmi gond, sőőőt koszi hogy linkelted, mert nekem sem baj ha még olcsóbban is lehet, nem muszály a sráctól venni! én is csak úgy találtam a gyereket a neten, nem vagyunk pusziba meg semmi
háát ha sok lóvéd van, nézesd
egy szelep állítás biztos nem árt, de ha nem nézeted szerintem az se nagy gáz
tanácsért keresd Kingmidast, ő evvel foglalkozik hivatalosan,
elérhetősége a lapján, tudom messze van, de hiteles tanácsot tud adni
Szervíz az mindíg megy, illetve én megcsinálom az olaj/szűrő/fékbetét/lánc/lánckerék cserét, csak nemtudom, hogy ennyi km után meg kéne nézetni-e a blokkot ha normális a hangja
Plazer ne harapd le a fejem, de nem kell a sráctól mégse deszka:
Nézd csak közben mit találtam, meg is rendeltem innen. 40k házhoz szállítással együtt
biztos nem amiatt van de azért egy szervíz kijárna a mocinak!
nem hiszem, némi rezonanciát produkál a blokk, de a kormányt nem rázza
én 100-as tempónál kiállok a nyeregből elengedett kézzel és olyan egyenesen fut a motor hogy csak csuda, 200 kiló felett sem ráz
szerintem inkább gumi /sajnos agilis fékezéstől is kophat félre a guma/
illetve kerék centírozás hiánya, szükségessége,
vagy alacsony gumi nyomás pl. nekem ha hidegen 2.4-2.5 alatt van akkor nagyobb fékezésnél előfordul hogy kicsit szitál az eleje.
FIGU
Közbe akinek van eladó visszapillantó tükre, essetleg cserélné stb az is érdekelne.
Eladó vagy cserélhető Z1000 ledes hátsó lámpa (nem integrál indexes) + van 1 kis kocka-négyzetes alakú karbon visszapillantó tükröm, akit essetleg érdekelnének ezek a cuccok, küldök képet!
40.000 nél áll az óra és még nem volt szelephézagolás
Lehet van köze a dologhoz? Bár akinek megmutattam az azt mondja, hogy nem hall semmit miközben jár a motor, és hogy csak akkor szedné szét ha hallaná is... Én ehhez nem értek. Más vélemény?
Köszi FIGU
Köszönöm!
motorino, a padod honnan van? :)
Pazzazról vélemény?
hali
szerintem nem a kormány miatt remeg az eleje,
inkább centírozás, illetve alacsony gumi nyomás miatt
viszont a kérdésre válasz: pazzaz kormány szerintem jó, endurón már használtam,
de a Z-n is sokan használnak /más Z-n én is próbáltam/
kényelmesebb, irányíthatóbb szerintem jó
FIGU
Hi!
Motorino-nak van ördögcsajos
Kérdezd őt!
az motografix horny devil amire te gondolsz:

itthon egy helyen lehet szerintem kapni:
danger bikes

vagy meg kell rendelni angliából:
motografix
Kicsit szlesebb "Pazzaz" kormány és nehezeb kormánysúlyok csökkentik a kormány rázkódását némejt? 10 ért kapnék ilyen kormányt + sújt, szerintetek érdemes rá beruházni? Pazzazról vélemény?
(a gyári kormányom és kormánysúlyomat 5000 ért fényezik, azaz rakják rendbe)
Hali!
Tankpadot keresek, Z1000 tudnátok ajánlani? Tudom van millió meg egy, de vannak olyan gagyik, hogy én már képtelen vagyok megmondani meik jó. Valakinek itt a fórumon láttam Zöld Z750 ilyen ördöcsajos padot, bocs most hírtelen nem tudom kié. A Kawasaki gyártja az olyanokat? Kawazsolti?
most meg te nem veszed fel....engem visszahívott mostmár hívhatod! azt mondta hogyha össze tudjuk szervezni lehet még tudunk faragni egy kicsit! 27.-én kéne kimenni akkor megy Ő is!+