Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne tudd meg én mennyire élvezem/fogom élvezni
bakker én ezt nem bírnám ki hogy ott álljon...
miért ha nincs jogsi nincs hitel vagy mi? mekkora marhaság nem mindegy nekik ki fizet?
nagy itt van a gond.... tavasszal sehogy
marad a simson addig
Hitelnél kérik... a jogosítványt..
miért ha nincs jogsim attól még lehet motorom nem? autóm is lehet jogsi nélkül, nagymuternek a nevén is volt már több autó de jogsija sosem volt attól még tulajdonod lehet
és addig hogy mész a Z-vel akkor?
na hát ha állandó részese leszel a fórumnak akkor itt tudnánk értekezni vagy esetleg msn-en... :D it lakom bugacon szal nem messze...
Nekem se volt....
Megvettem a mocit aztán a hitelügyintézés közben kérdezték, hogy jogsit mikor szereztem?
-ŐŐŐŐ a B-t?
-Nem az A-t
Majd vigyorogva közöltem hogy az nincs!
Erre vigyorogva közölték hogy kell.....
Így énis motoroztam jogsi megszerzés elött bőven
az első induló csoport számomra az lesz amikor letelik a 2 éves AK. még nem töltöttem be 21 et
hát így könnyű
az első induló csoporttal meg kell csinálni a kiegészítést nagy A-ra kb 25-30 e ft
Ja jó lenne gurulni már, de az enyém darabokban. Hátha az asszony kölcsönadja az övét!
AK-m van... (nem 47es)
tavasszal meg nem szívesen partizánkodok, ősszel még bevállaltam.
forgalomból ki is van vonva szóval pihenés van
mivan? megvan a moci de nincs rá jogsi?
úgy érzem ebből jogsi hiányában én ki fogok maradni

ui:
bivaly0 voltam, csak átalakultam :) meghagyom bivaly úrnak a név monopol jogát, tekintve, hogy ő volt itt előbb
Mondjuk ebben van valami
szerintem a ha azt akarjuk, hogy 2--nél több embernek legyen jó akkor tuti hétvégére kell tenni mert különben csak az fog ráérni aki éjszakás vagy pedig szarja a pénzt és nem kell neki dolgoznia
én benne lennék ha hétvége felé lenne :)
én mondtam hogy jó puhány
én is csak 110 km-re vagyok
és am igazad volt. Amint meghozta a postás néztem és így is olyan puha volt mint a vaj.. a d208 a fűtött garázsban keményebb volt.. az ehhez képest mint a szikla
de tavaszra mindeképp kéne szervezni egy fórum szintű gurulást
tőlem 60 km-ra laksz :D Akkor lehet menni gépelni :D
jajj nem viccelj már jólesz nekem a 190-es ugyan ebből legalább kipróbálom, így lesz igazán jó a viszonyítási alap hogy ugyan abból a gummából teszek fel 180-as helyett 190-est így tényleg jól össze lehet hasonlítani mert a minta/keverékbeli különbség nem fogja rontani az értékelést