Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg bepróbálom a d211 gp-t. elől-hátul.
bár az első michi power 1 még bírja, ahhoz majd egy diablo s.corsa társul.
Hát úgy döntöttem hogy mégis csak 180-as lesz alatta. És így a michelin power one 2CT lett amit plazer nézett ki magának és lenyúltam előle DE megbeszéltem vele és ő mondta hogy nyugodtan megvehetem Még egyszer köszönöm Plazer Bácsi
Én is közel lakom Kecskeméthez, 45Km.
Milyet sikerült venni?
Gyerekek elkészült a látványterv! Köszönet érte bazsi mesternek!
Kawasaki Z1000 "Cadecus"
Ma megjöttek a Brian féle tappancsok :) ÉS ahogy néztem az első gumim azt azonnal le kell cserélnem ha indulunk... Kopásjelző alatt van a minta és elkezdett kagylósan kopni .. Szal az kuka
Bakker most nézem hogy te kecsói vagy... Én itt lakom a szomszédban Ha jó lesz az idő gurulhatnánk valamerre.... Jó lenne ha közelben minél több kolegabácsit találnék :)
Aha légyszi tegyél fl róla képet! Jól hangzik!
meg biztos hogy elég jó minőségű lesz a hegesztés? ergo rá mered bízni az életede 200 fölött? inkább a gyári
Az új Z-n középen van a teló.
Átheggesztést nem prefelálom (nem véletlenűl van ott ahol)
Hát nem tudom narancsosan ,hogy nézne ki,de PL:a kék eget hiányolom a bukóról
Igen, komplett akcióóóós ár.
Üdv, a régi Z750-en a teló is balra van tolva, mint a zx636-on, Az új Z rugóstagja hogy áll? (max marad az áthegesztés ). A bukók 25-környékén indulnak, a roadrunneres témát még lehet egy kicsit narancsosítani .
Szia
rozsazsolt@freemail.hu vagy 06302799170
ebben benne van az első lábtartó meg a csizmavédő vas vagy miafene is?
A lábtartók VTN fóliázása belefér egy 20-asba. ( a felület alapozva, aztán bázis feketére fújva, aztán fóliázva és végül több rétegben van lakkozva). Az enyémen nem látszik sérülés 1.5 szezon után.
felhívtam Ő a hirdető ez stimmel, és 49-ért személyesen ha megy az ember akkor meg lehet venni
Sajnos az ujjabbik Z-hez nem lehet paszintani a 636-os lengővillát,mert a teló (nem)középen van felfogatva
Láttam már valahol képen egykaros megoldást régi Z-n szerintem a Cb1000R lengőkarja volt benne
Sisak Airbrush-t szerettem volna régóta,de látom amit kigondoltam már megcsináltátok,igaz Cross sisakra(Kengyelfutó gyalogkakukk )Nagyon sárga az a gond
Mibe fáj egy sisak dekor?
A hírdető Bajai!
Egy másik hírdetésében írja!
"Helyszíni átvétellel: Bács-Kiskun megye, Baja"
Üdv, a hasidom 15.000- ( festés, rögzítés nélkül), egyébként ez a 2007-es gyári reinkarnációja. Hátsó index-es lámpát pedig most várom keletről. De ha érdekel tudok még képet küldeni.
Köszi szépen, ha érdekel ilyesmi tudok segíteni benne. Amúgy most egykarú lengővilla projectet szeretnék véghezvinni.
Szivesen!
Majd jelents sikerült-e indézned valamit!
jaja meg is csörgetem köszi
Szerintem a bajai viszonteladó hirdeti!
Ismerősöm Baján vette ami Bács megye!
Egy telefonnal nem vesztesz semmit!
igen ezt megtaláltam csak itt az lenne jó ha konkrétan ezt a hirdetőt találnám meg aki a vaterán hirdeti
lábtartókat mennyért csináld meg ilyen carbonra vtn-nel újabbik z750-re?