Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit
Basi2 ugye? van essetleg elérhetőség?
Sziasztok.

Hátsó sárvédőt honnan, vagy milyet érdemes venni?
2006-os évjárat
Köszi!
Hali!
Molnár Dénes 0630-357-89-24
Őt kersed(Tesztmotor főszerkeszője)biztosan tud segíteni!
Sziasztok!
Kicsit off-topic, de bízom benne tud valaki segíteni:
Nincs valakinek Bitter Sándorhoz kontakt? (Egy e-mail cím pl.)
a tschul-ról mint bőrruha vana valakinek valamilyen tapasztalata infója? mert hirdetnek elég jó árban csak nem tudom milyen?
Hasidomot szerintem Basi tud
jó látod ebben csak ilyen termotec erősítés, valami hőszigetelő cucc van
Hali!
'03-07 es z1000 hasidomot keresek
+ puig plexit
Ha tudtok valamit írjatok plz
Ebben a farmerben nincs protektor, vagy rosszul látom?
Ha az e havi trendeket nézem, akkor lehet, hogy 80-100 euró fölé is fel fogják licitálni... Minden német otthon ül, és vásárol...
Ezen a ket oldalon vannak kepek hozza. Ha kell telefonszam elkuldom privat uzenetben.
http://auto-motor.vatera.hu/al...
http://www.vatera.hu/aut
o_moto...
Ugyanugy van felfogatva, mint a gyari. Az alapjan keszult.
A 40 literes teli dobozzal /nem teglat szallitottam, hanem ruhat/ birta a 169-200 koruli tempot km 100 km-en keresztul birta.

Sajnos a doboztarto volt a leggyengebb lancszem, mert ezekhez az olcso dobozokboz nem meretpontos a platni, pedig hozza adjak. Ahhoz, hogy le tudjam szedni a dobozt le kellett tornom a doboztarto kis fuleit... Bar ilyet sikerult a kicserelt platnival is, es utanna szereztem be egy fem platni. Azota mint Katiban a baba...
Hi!
Én már előbb megtaláltam De csendben voltam hátha nem látja senki ,de látom már késő egymásra licitálunk
Külön A dob és a Visszapillantó nem eladó?
pl proex gyárt minden féle ilyesmit
heló zoli! Érdeklödék!
Ugyan ilyen mocim van mind neked,pont ugyanilyen dobra akadtam rá a neten mind a tiéd is csak az a baj hogy a srác összekötő nélkül adja el, nem tudnál valakit aki csinál ilyeneket?
Köszi elöre is!
nemtudom hogy van ez a méretezés de én ott dolgozok tőle 2 percre megnézem holnap
most vannak a shoxban a napi akciók holnap lesz csak 1 napig
Igazad van. kedden akciós. Csak nekem lövésem sincs, hogy mik ezek a méretek. Rám az asszonyom vásárol.....Megnéztem a farmerom, Nekem 36-os kell. az meg nincs nekik. Csak törpékre adnak farmert.
Nem mondod? Hol van ennyiért farmer?
Nem 13000 az?
használt már valaki ilyen shox féle farmert amiben valami termotec erősítés van elvileg direkt motorra való?
holnap megnézem ha van méret 3500-at simán megér annyiért egy sima farmert nem lehet venni
Ez tényleg jó ajánlat. Simán megvenném, ha tudnám hogy kell és megállna 40 EURO alatt.
Helló!
Az Ebayen van egy Bagster tankbőr zöld-fekete színű újabbik kicsi Z-re, ha valakit érdekel ilyesmi, most itt a nagy lehetőség.
link