Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szija! Hasidom mibe fáj? Hátsó ledes lámpát beszámítasz?
Hali!
Iszonyat jól néz ki a mocid!
És idáig csöndben voltál,hogy VTN,Airbrus al foglalkozol!
Ahogy látom bajai a viszonteladó!
Egyik ismerősöm vett tőle egy kétrészes bőrruhát decemberben!Vaterán nézte,és személyesen vette át Baján!
Élőben még nem láttam a ruhát,de ő dícsérte,minőségiben és kidolgozásban is teljesen korrekt!
Sziasztok!
Plazer!Nem tudom ezt az oldalt nézted-e!
Itt vannak Tschul ruhák!
Lehet hogy van valami számodra hasznos infó is!
Tschul bőrruha
Sziasztok, érdekel-e valakit egy kis Z750 csinosítás? Eladom Zx636 hátsó lengőkart (2005) kerékkel, tengellyel, távtartókkal, féknyereg tartóval, lánckerékkel, kiemelőszemmel. Egy az egybe beszerelhető ( így már). Üdv
igen z750 van,nekem a felfogatások stimmeltek és a kerékjáratba is belefért,de viszont jobb oldalt az a kis fül nem fért be a neki szánt helyre! ennyi!
Z1000 (2005-ig) vezérmű tengely, szelepek, lapkák olcsón elvihetők.
de akkor nem jó a minta amiből készül.... ami nekem van az koppra bemegy minden elfér úgy ahogy kell semmin nem kell farigcsálni
Szia! Neked 750-ed van. Farigcsálni meg nem akarok. Maga a kerékjárat is kicsi. A felfogatási pontok is máshol vannak ezt te nem farigcsálod be!
Heló bivaly!

Én is a Basi vettem a sárvédőt! Nekem sikerült "befarigcsálni" a helyére! a jobb oldalt kell leszedni belöle egy pár centit, meg a fékcsőleszóritó konzolt kell leszedni!ha kérdésed lenne hivj!az adatlapomon fenn van a számom!
gyárilag nincs rajta hátsó sárvédő! lehet mindefélét kapni boltbn is de úgy elég drága, ha jól elmékszem Basi tud csinálni de lehet Gyapinak is van mintája.
olaj: igen bele lehet tenni a 10w40-et is de szinte mindenki a jobbat használja a 10w50-est, nem baj az ha jobban bírja az olaj a meleget, most nyáron is volt olyan nap amikor a városban - pedig nem szoktam a kocsi között pöcsörészni, ha meg mégis meg kell állni akkor a mivv-el oszlatom őket - de mégis felment a víz is 100 fok fölé akkor már igen meleg lehet a motorben, nem árt szerintem a jobbik olaj
Hú gyerekek már nem bírtam, tovább és tegnap este az eső előtt gurultam egyet. Áhhh nagyon szeressük a kis Z-t. Tényleg most néztem én is hogy nincs a mocin hátsó sárvédő. Ez nincs rajta gyárilag? Vagy merről lehet akkor ezeket beszerezni?
Meg nekiálltam olvasgatni a nagy manualt, mivel jön a tavasz és olajat kell cserélni. Olvasgattam miket írtatok olaj témában, és többen mondjátok a 10W-50 est, hogy ha lehet akkor azt érdemes bele venni. A manuál azt írja hogy 10W-40 es kell bele alap esetben. Szóval most vacilálok melyiket vegyem, nem e lesz e túl "vastag" az olaj meleg oldalon. Tudom ezzel most egy szép lavinát indítok el, de kíváncsi természet vagyok. Következő hónapban jön hozzá a fém fékcső szett, és fokozat kijelző is. Már alig várom a tavaszt, akkor biztos asszony helyett a motorral alszok. Plexiből egyébként nem létezik olyan változat amihez nem kell szétfúrni a műszerfalat?
és hogy lehet megtalálni akárhogy keresgélem gugliban nem találok erről semmit
azt írja a többi hirdetésénél itt pont kimaradt, hogy futárral küldi ha nem jó akkor küldhetem vissza és nem kell kifizteni persze
az a baj hogy én amúgy is mutáns formájú vagyok a kondizástól :D
Konkrétan Tschul bőrruhával nincs tapasztalatom de egy Tschul bőrkabink volt, jó bőrből volt, jó szabású, viszont elkezdett lehámlani a festék az alig használt kabátról. Az ilyen olcsó bőrruhával a legnagyobb probléma a szabása szokott lenni: valahogy nem úgy szabják, hogy az mindenkire jó legyen (pl egy Berik az emberek 95%-ra jó, egy ilyen nem). Az én magánvéleményem szerint ha rád jól passzol, akkor ennyiért megéri, amennyiben nem zavarnak kisebb esztétikai problémák. Szétszakadni nem fog. Ha ilyenben gondolkodsz, akkor mindenképp próbálj fel előtte több más, márkás ruhát is, hogy lásd, milyennek kell lennie, tényleg úgy passzol-e ahogy kell, a protektorok ott vannak-e ahol kell. És csak úgy üss le vaterán, ha az ember visszaadja a pénzed, ha nem lenne jó! A Vatera amúgy 8% sápot szed, tehát ha személyesen megtalálod az embert, akkor ennyit minimum le tudsz alkudni az árából Vaterán kívül.
hali
keresd Kingmidast ő váltogatott pár fejidomot
új fejidomhoz mindenképp kell szerintem az új óra mert az ott nagyon klappol a régi csak kb. oda volt téve
Szerintem,ha van időd és unatkozol akkor érdemes belevágni azért az 50-esért
Tessék Z Imi itt a cucc amit kerestél
Sziasztok

Technikai kérdésem lenne.
A már párszor említett Grandemotos z 750-et szeretném az eredeti állapotba visszaállítani és most kaptam olyan ajánlatot hogy az én ugye 2004-es vasamra 2007-es fejidom, lámpakonzol, lámpa.
Nem tudom kompatible e a két dolog.
Esetleg aki már látott közelről minkét vasat az mondhatna véleményt, tapasztalatot.
A lámpakonzolt én átalakítatnám azzal nem lenne gond de ugye a kijelző se egyezik és nem tudom hogy nézne ki ez a fejidom a régi kijelzővel. Nem tudom hogy mennyire van arra a kijelzőre formatervezve.
Az eredeti és az újabb fejidom szett közti árdifferencia 50Ezer...
Sziasztok
Eladó z1000 cuccok
Köszi
szerintem az ugyan az:

a telszám egm párszor már bent volt itt nem hiszem hogy gond ha megint beteszem:

06 30 641.68.5négy
Kérdezd Basit,de lehet,hogy ő csak az újabb szériáshoz csinál
Vagy bontó!