Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Keresd Tsanyit az SV topicban, ő talán vágja.
5 cm a teljes szárhossz ebből 1cm belecsúszik a segédvázba és maga a műanyag fej pedig 4,5 cm és mindekét oldali egyforma méretezésű
jajj már lefotóztam csak nem tettem fel a képeket
Mantas
Valaki tudna nekem segíteni bukógomba ügyben, hogy az újabb Z-n mekkora a két oldalán a tartója? mert ma kaptam ingyé két rsv gombát ami elég jól néz ki és ahhoz kellene csináltatnom két tartót csak a méreteket nem tudom
Van valakinek egyáltalán narancs 750-e 07"- itt?
Csucsu majd megveszi nosztalgiából
Dobd fel az apróra!
Skacok!

Eladó 1 db gyári narancs színre fújt hátsó sárvédő 2007-es évjárattól Z750-re!
Ár:24E HUF

Üdv!
Bivaly
hali
igen már írtam is SOHA többet 180-as gumi
nekem sokkal jobban tetszik a 190-es
meg főleg ha még az dobozt jól meg is pakolod, egy gödörben stb szépen ránt a vázon
Igen ez már nem vicc!
Es terhelés szempontjából sem mindeggy,hogy hová kerülnek a terhelési pontok Pl: a Givi úgy fejlesztette ki a tartókarokat,hogy ne repüljön le a cucc és a segégvázat se tegye ki túlzott igénybevételnek.
Én a Givis sráctól (apró)rendeltem a monorack karokat(19000-)Platni hozzá,ha nincs a dobozhoz(7500-)
Dobozt meg kapsz használtan jó áron!
Köszi a segitséget!
Akkor jó áron gyártja a cuccot csak kérds hogy minőségre is van e olyan jó? 200-nál nem viccel ha lerepül az egész
Szia!
A vateran van egy mokus (ha kell adok telefonszamot /pilisvorosvari az illeto/) aki egyedi doboztarto konzolokat csinal oldalso 20, hatsofelso 15, + gagyi 40 literes doboz fem platnivan 11-12.
Nekem onnan van minden.
A masik megoldas, hogy megveszel mindent, ujonnan nem olcso (pl euromotor.hu)
Konzoltarto rudazat 20-22, platni 11-15, doboz merettol tipustol fuggoen 30-tol.
vagy pedig shox
Szia!

Nálunk van doboztartó 32900ft és doboz is ára nagyságtól függ!Adatlapomon elérsz!
Köszönöm. Doboztartó konzolt és dobozt tud valaki?
szerintem tök mind1 de castrol power 1-et sokan használnak nekem is az van és jó de szerintem a másik sem rosszabb
az szerintem kevés lesz, elvileg 5,5 mm-rel magasabb a 190-es guma
Hali. Srácok az ngkcr9ek a gyári gyertya ugye? Szerintetek repsol 4t 10w-50 vagy castrol power1 10w-50? Melyik a jobb?
felül 4,5 mm. digitálissal mérve.
És felül mert arrafelé is nagyobb lesz?
Ahogy mértem nekem balról 7 mm jobbról 4 mm van még
jah hát ide esélytelen hogy befér, de nekem barracuda van ott szerintem több a hely de majd kimérem

amúgy meg most szerintem marad a 180 mert az elsőt még nem akarom eldobni viszont nem szeretném ha első meg hátsó más gumi lenne
nem amit én mondok az 190/55 de Brian azt mondta hogy ezt direkt 5,5-6" széles felnikhez tervezték valahogy máshogy áll mint a "hagyományos" 190-es gumik
Az enyém a gyári koppintása,oda tuti nem fér más méret