Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én biztosan nem venném már le a sárvédőt
Mindíg összemocskolódna a teló stb..
Van 180-as D211,még December elején pont volt Briannál gyorsan le is csaptam rá tartaléknak
Hozzá jkell, hogy szóljak én is a gumi témához!

Nem mindegy, hogy milyen az a 190-es és ez alatt nem a márkát, hanem a /50, ill, /55-öt értem.
Ez a profilmagasság a szélesség %-ban (ha jól tudom).
Ezért lesz nagyobb a kerék átmérője egy 190/55-ös gumival a 180/55-höz képest!

Létezik 190/50-es gumma is, lehet, hogy arról írta Plazer, hogy befér az újabb Z-be. (valamilyen utólagos sárvédő mellett...)

De persze az sem mindegy, hogy hol áll a kerék.... El tudom képzelni, hogy "rövidebb láncnál" (nagyobb hátsó fogaskeréknél) előrébb kerül valamelyest...

Csak halkan mondom, hogy a régi Z-be a gyári sárvédőhöz tényleg befér a 190/55-ös! (nem sok hely marad, de befér. (középen áll a láncfeszítő jelzése...)
Z.
vegyél power 1-et te is kurva jó gumma
de gondolom ez a sárvédőtől is függ nem hiszem hogy mindegyik ugyan olyan formájú méretű vagy tévedek?
én meg fenthagyom az első power 1-et mert az még jó, hátra meg veszek egy másik 180-as power 1-et és akkor elöl hátul egyforma és el is fér biztosan, a gumival pedig meg vagyok elégedve így jó lesz az
vagy érdemesebb levenni a sárvédőt és berakni egy 190-est? mert 180-ba nincs d211 :(
Én lehet maradok a 180-nál. Van nála az is...
Nem fog!
Üdv. Figu.
Nekem pirellibe supercorsák voltak,dragon meg diablo is,sc1töl-sc3-ig.Nagyon jó tapadós gumik .Én álltalában 180-ast használok,190-el azt tapasztaltam hogy valamivel nehezebben fordul egyik oldalról másikra szükebb kanyarban.Amugy semmi bajom vele.Egyébként most is 190 megy fel,Dunlop d211gp.
én is így teszek
jogos...mert ugyan úgy /55. alszok rá egyet!
azért lesz más mert a teljes átmérője a 190-es gummának nagyobb így a hátulja is picit magasabbra kerül a gépnek + ugye elvileg nagyobbat lehet dönteni a szélesebb futófelület miatt
ezeket én is kedvelem
így van...meg függ a rendszeres erős kigyorsítgatásoktól, meg szeretem a motorféket.
kíváncsi lennék rá, mert én is malmozok a 190esen.
miért lenne bármi más méretű az ezredeshez képest, mivel azt 190essel adják ki.
jobb mint a 180?
akkor azért kopott el hamarabb mint az enyém
igen.
Hi
nekem 190-es corsa van jó időben nagyon fasza, hidegbe még nem próbáltam, eddig talán 1000km-t mentem vele de jók a tapasztalataim
majdkiderül
voltál vele pályán is?
befér?
csatlakozom!
bár én 3ezernél elértem a kopásjelzőt, de iszonyat lehet vele dönteni.
ja és sziasztok!
a lényeg lemaradt hogy befér e a hátsó a sárvédőtől
Csucsu,nem corsa .Neked supercorsa van .