Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

két ajánlatot kaptam most Briantől az egyik ami most is fent van power 1 abból ad akár külön hátsót is
vagy d11 sportmax gp 120/190 összeállításban , mérnem kell hogy befér e a hátsó
Az még nem volt fent. Én csak azt tudom, hogy Kakucson majdnem fetrenberger lett a vége a pályázásomnak a szar Bridgestone BT-016r Hypersport gumi miatt. Az volt eddig az egyetlen gumi amit újonnan vettem... egyben az utolsó is.
Én a Pirellire esküszöm.
30 a szett, 20 csak a hátsó legalábbis power 1-ból az nekem tetszik
hájja... XD Ha lenne occsó pézé akkor kiszorítanám rá valahonnan a zsét
csinálunk mindjárt olyan forgalmat a gumis topicban
Köszi majd érdeklődöm nála. Jelenleg annyi pénzt nem tudok előkaparni. De igyekszem
Na ja azzal is körbemotorozlak
Brian-t keresd gumi témában én is tőlle vettem+még tartalékba egy D211 gp hátsót
Egy első 2-3 hátsót kibír.Igyekezz,mert már nem biztos,hogy van 180-as 209 vagy 211 ese.kifutó széria a 209.
Ma ki vette elő a gépet? Déli régiókban lehetett csapatni
nembaj az én is robogóztam (is) az is egy szerethető dolog csak itt több az adrenalin
Még csak tanulgatok,ez az első nagy gépem,előtte robogóztam
120-150 között mozgok néha hosszú egyenesben megyek fel max-ig
A "legenda" haverom azt mondta: "lenyúztam pár gumit életem során jópár motorral,de ez volt a legjobb",amit irtál!

Mit kostál egy ilyen első/hátsó?
akkor nagyon barátságosan mész vele nekem 5 alatt slick lett belőle és nem csak középen
Köszi a hozzászólásokat!
Árak?Zsír új garnitúra?
na az van hátul...olyan 6000 jósolt a gumis neki.4et lementem vele és még 4 van benne
de tanár úr kérem én nem... :D XD
csak pirelli? hát szerintem a michelin power 1 is van olyan jó mint a pirelli
Amilyen öregurasan te motorozol, neked jó lenne endúró gumi is
Ha gumi, akkor csak Pirelli. Ha sokat akarsz vele menni, akkor Corsa 3, ha gyorsan akarsz vele menni, akkor Supercorsa SC1
hát akkor fiam 1-es annyi még talán belefér de az is lehet hogy túl sokat nézted és már behalucinálod
hát az nem lett... Nem lett rossz.... megmondom őszintén egy nagyon picit észre lehet venni... én észrevettem másik 3 ember nem.. hogy az alja nem lett középen. 1 mm van benne kb..
képek alapján nem lett szita belőle
köszi:) Volt ám para hogy ne basszam el annyira
Panyo ezt a d209 Gp-t mennyiért mérik? Majd idén nekem is be kellene ruháznom 1 garnitúrára.. hátsó még fasza hanem az elsővel lesz gond hamarosan.
nekem volt fent michelin pilot sport is ,de nagyon messze van a power 1-től...
részemről is kopjon de tapadjon mint az állat a kettő együtt nem megy