Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszont szerintem a törzskönyben is benne van a szín így abból is kell az +6000 összesen tehát 12e
6000 ft az új forgalmi nem nagy buli
pirelli diablo corsa. De mindenki mést fog mondani. Annyit tudodk hgy a gyári egy rakás szar volt. És én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Vagy tapad és fogy a gumi, vagy nem tapad és kibír 12000-t
Az én forgalmimban candy orange van. Nézd meg hogy néz ki most. Senki nem szólt egy büdös szót sem,.
Véleményem ugyanaz, pilot road2 2ct csúszkál a pályán, előtte Pilot power volt fenn, szarrá ment 6000km után, de sose csúszott!
Hi!
Plazer kollegának igaza van!
Én véleményem,inkább tapadjon,így hamarab fogy,de legalább nem a motor és a te renoválásodra költöd a megsporólt összeget!
Én a Michelin pilot road2 2ct vel 25000 mentem el és még volt minta rajta,csúszkált is a végén most D209gp van fent,ez 7-9000 ig elmegy de tapad mint a barom
Szevasztok betyárok!

Dübörög a garázs ezerrel és nem a disznót vágják, hanem az ezredest belezik!
Nah szal megy a kozmetika, megjött az integrált ledes hátsó lámpa, a 2 darab triovál Raptor kúpos véggel, nagyon szóóóól, gyerekek ez az ember 1 müvész.
Segítségeteket kérném:
Festés... Szal a forgalmiban az van ugye hogy fekete, ettől gondolom ha kicsit Zöldebb lesz akkor az nemjó :D Van ennek pontos határa (pl sötét olajzöld metál, csak napon adja ki, amugy fekete) vagy mindenképp új forgalmi, és az mennyi?
+ MATRICA KELLENE 2003 az Z1000 lehetőleg gyári (ha nem gyári, de gyári másolat az is jó) Tank + faridom.
Segítségeteket köszönöm, és buék nektek! bocs kicsit későn :)
szerintem ami igazán jó gumi és jól tapad ami ugye kanyarokban nem hátrány az nem megy el 2x6-7000km-ert... nekem a mostani michelin 5000-nél nem sokkal többet ment el pedig 2 komponensú de már slick
Sziasztok gumi árak után érdeklődnék,mert olyan június körűl esedékes lesz az első ill hátsó csere!

Z750 van és még nem döntögetem tökig...
Contival vettem tavaly ápr. a gépet. Nyáron vettem hátra egy pályázott gumit,aminek a szélei voltak kopottak és olyan 80%-os volt az a tartomány,ahol én használom.Viszont terveim szerint kicsit próbálok majd fokozatosan döntögetni,ezért új gumi kell!Évente kb 6000-7000 km futok vele és jó volna olyan gumi,ami 2-3 szezont kibír!
Milyen gumit javasoltok?

Hátsó:180/55 ZR 17
Első:120/70 ZR 17
na hát ez meg a másik hogy bekopogok hogy hellóhalló ott egy motor te lúzer... amúgy ahogyan ez parkolni próbált ezen már semmi nem segít
az a fasza.. de csak akkor nem látszik ha nem néz hátra... úristen én leütöttem volna ha az én motoromat ökleli fel
nagyon fasza lett én is felrakom hamarosan
pfff... hogylehetnek ekkora para$ztok.... inkább videóznak szaros apukától kapott telefonnal, minthogy szóljanak... én agyonverném őket az tuti
Köszönöm a választ. Igen azt tudtam,hogy ezredes meg 636 egyszerübb, de nagyon olcsón kapnám a suzuki telókat.
Azért gondolkodtam ezen a megoldáson.
Haverom 2005-ös S-e most ugy készül, hogy z1000 kiflikbe z1000 telók, de a kerékcsapágyaknál már méret baj van az 1000 tengelye miatt. a kormányhatárolót is hátulra alulra kell tenni a kormánynyakon.
Tehát az ezres kiflik gond nélkül max hézagolással felmennek a 750-es nyakra, és vagy ezredes telókat vagy 636-osét teszik bele amelynél már azonos a kerék és nincs is baj a tengelynél.
Szerintem a suzin is Kayaba első forditott telók vannak, mielótt megveszed le kell venni a méreteket, hogy össze passzol e minden.
Még a tárcsák nyergeknél is lehetnek problémák.
Remélem jól összezavartalak.
Hali
Sziasztok.
Itt egy videó, sztem még nem láttátok.
Z750/parkolás
Am csak 6-sal fúrtam csak a vicc kedvéért csináltam a képet. :D 40-sel azért 3 nagy kráter lenne rajta :D
Esetleg tudok kölcsön adni 40-es fúrót ha kicsi lenne a furat
Reggel ota nem psss ugy szoritok
Koszi Gitta!
Na ma felraktam a szélterelőt a gépre. A segítségemre volt a kis akksis fúró meg a 26-os fúróhegy XD Íme 1-2 kép... Hát nem a legjobb sajnos de ez van
Az én sárvédőm egyáltalán nem így néz ki. Teljesen rásimul a kerékre. Nem áll így el tőle.
http://lh6.ggpht.com/_h3lglwnl..." target="_blank">ilyen e
Hiba nélkül bemegy a 190es. Nekem is az van bent. A kanyart azóta nem szereti, hanem KÉRI!
Én is 190-es gumival vettem a vasat bár eléggé kukás szóval csere vissza gyári méretre de nekem is simán elfért.
Szia Csaba!
Küldtem mailt! Küld el a számod felhívlak!