Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok
Én meg ma úgy elakadtam teherautóval, de mondjuk apum is hogy 3 nagy traktor alig tudta kihúzni csak az üres gépet az útra XD .. Volt baj elég...
Engem meg a mai napon előléptettek a cégnél
ott nem is néztem Jó hogy mondod Ma végre bátyám segítségével de sikerült felemelni a gépet az emelővel :P Büszke vagyok magamra
Gratula!
Ráér az még. Majd a pinkmotors is rendel és lesz neked. Nem lesz még rögtön jóidő, és amúgy is azt írtad nem vagy épp tele matekkal januárba...
Nagyvason nézted?
Vááááá Pinkmotorsnál sincs 14-es fogaskerék Hol tudnék még rendelni?
Készülőfélben a motor alkatrészei...
Úgy döntöttem beállok a narancssárgák sorába.
Az én választott színem az electric orange.
Felnik Feliratok + egy sáv végig a motoron ilyen szín lesz fekete alapra
megnéztem de fejár megyében van...
ok akkor megkeresem neked
Azért azt sejted, hogy ezzel nem vagyok beljebb
itt az apróban hirtette múltkor valaki hogy tisztítás meg ruha feújítás keress rá
Elado Z 750,Z 1000 2007-2010 rendszámtábla tartó,puig lengövilla sárvédő,ülés takaró,Z 750,Z 1000 2003-2006 rendszámtábla tartó 2 univerzális indexel,CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436.
Tud valaki Pesten jó (és olcsó) bőrruha tisztítót. Szeretném kitakaríttatni a következő szezonra.
egy kis meló szerintem mindekinél akad, de ez nem is ban jó egy kicsit bütykölni rajta
Akkor van munka ott is Olajat én is lecserélem majd sztem. Állítólag 8000-nél cserélték benne most van benne 8952... Hát inkább lecserélem. Autóknál is szokás lecserélni megvétel után. Na meg még egy hűtővédőt kellene szerválnom valahonnan.
Na de lépek csicsikálni mert holnap MELÓdia... Végreee
én is úgy szeretném csinálni hogy kész legyen ha lesz egy kis időm meg a festőnek is akkor gyorsan lefújatom vele még a hasidomot mert az azóta is ott áll... aztán fel kell tenni a gombákat, kipuhoz egy kis paszta, plexit fel kell rakni, egyedi desing megy még rá a végén aztán még indulás előtt egy olajcsere a telókban, egy fékolajcsere és már mehet is... jah nem kell új gumi is mert az elfogyott
Köszönöm!
Oké :) Majd ráér végülis :) Úgy szeretném csinálni meg hogy kész legyen meg hogy menjek már vele meg minden :D
jajj holnap lekapom most feltöltöm a fényképezőt gyorsan
igen azzal még én is el fogok agyalni hogy pontosan ki legyen mérve
a bukógombádról mikor mutatsz képet?
:D Nekem is lenne még mit csinálni a gépen csak anyagi okok miatt most megálltam.. De holnap megyek dolgozni Kicsit érdekesen nyomom a kuplungot de muszály
jaj most hogy mondod nekem is meg kelll ezt oldanom el is felejtettem
NE is mondd Rápróbáltam. Nagyon vadul néz ki vele. Csak pontosan úgy kifúrni. Na meg a műszeregységhez vannak a patentok.. 1 eltört :( többet nem akarok eltörni és ezért nem akarom megbontani még. Olyan patentot meg nem találtam csak hasonlót de az nem fogja úgy meg...
Hát a kipuffot azért vettem le mert egy hangyafasznyit kifúj és elég ocsmány hangja van csak még nem sikerült olyan tömítőt szereznem ami bírná a hőt :)
A lánckerék meg sajna nincs neki csak 15-ös. Pinkmotors-tól rendeltem meg így most délután de ott 5000 Ft . Sokak szerint nem lesz lassabb a gép mert így jobban ki bír forogni. Ha tévednék akkor elnézést kérek. Viszont nagyobb élmény vele a gépelés...