Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja überalles csak fel kéne végre szerelni
mondtam én hogy nem drága lehet nekem is kéne venni ha már mindeki vesz?
minek vetted le a kipuffot?
Hali!

Húgomét ő javította: link
Helló Srácok!

Tippet szeretnék kérni, hogy hova vigyem nem működő laptopomat visszaállítani a működő állapotot.
Igen valószínű ki kell venni a hátsó kereket, de előbb le kell lazítani az első lánckereket de ha kiveszi a hátsó kereket tuti hogy nem fog ha a kis japánok jól ráhúzták, sőt még be is ragasztották menetrögzítővel
Gyapi mester megjött a szélvédő Nagyon ultra qrva durva jó Köszönöm!
Hát köszönöm a segítséget :) Majd próbálkozom vele. Ha nem bírok vele van egy bátyám is majd hívom Jöhetne már a tavasz mennék már motorozni :(
nem cseréltem még csak első lánckereket, de ahhoz hátsó kereket is ki kell szerintem venni, annyit nem tudsz lazítani a láncon, hogy simán kivedd. féllábbal nem biztos, hogy bevállalnám :)
Ez kicsit nehezebb lesz mint kipufogót cserélni.Én az ősszel megszenvedtem mire az a csavar lejött de megérte.Ami a lényeg hogy a láncot ne vedd le!
itt az apróban volt. 4500. Am meg ha láncot meg hátsó lánckereket rendelsz akkor az első fogaskerék ingyen van. innen rendeltem
hol rendelted és milyen árban?
Köszönöm a fogaskerékkel kapcsolatos segítséget :) Már úton van a 14-esem :D
hahahahahahahaha Most a kipufogót is úgy vettem le hogy leültem mellé a lábam a motor alatt és szerelgettem XD AM azt nem értem hogy miért... de amíg a jobb lábamon íves a sípcsontom szemből addig a bal lábamon sima egyenes :S
nincs különbség
az az F betű csupán arra utal, hogy front, vagyis első
Hogy mi a különbség, azt passzolom, annyi bizos, hogy előre a JTF1538, hátulra a JTR478 kell.
link

Z.
ez egy vicces szerelés lesz, megérne egy videót
Hali!
99% hogy 1.00 mm a menetemelkedése a fékcsövet rögzítő csavarnak ha arra gondolsz. De jobb megmérni!
am a JT1538 és a JTF1538 között mi a különbség? Nem vagyok egy mestere ezeknek XD
Köszi! Most azon gondolkozom hogy megrendelem a -1t előre és aláfekszek kicserélni /mivel még nm hajlik a lábam és úgy nem tok leguggolni XD /
Jól tévedsz!

Azt tudja valaki, hogy a fékcső rögzítőcsavarja 1.00, vagy 1.25-ös-e?
Z.
ha jól tévedek JT 1538 as kell rá
de valaki erősítsen meg
Arra voltam kíváncsi köszi :)
Igen láttam képeket szépen néztetek ki
ha a fogszámára vagy kíváncsi 15