Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fentvannak a holnapi shox akciók hátha valakit érdekel én is nézegetem de még nem találtam magamnak valót
a 07-es z750-en mekkora a gyári első lánckerék?
Norbi szilveszterkor elittunk egy pár gomba árát együtt BUÉK mindenkinek!
ez viszont baráti lenne mert a postát is állja.... Az is 1200 Ft asszem ha nem több
Hali.Egyik haver csinál bukógombát én is vele fogom csináltatni.
Bukógomba
ok de majd lefotózom neked ilyet nem gyárt szerintem akárki
Hát de ha olcsóbban ki tudom hozni 8e-nél akkor már jó. Attól függ hogy mennyibe adják oda az alcsi gombát. havernak volt az rsv-hez csak hogy a motor elkelt a gomba megmaradt :D
lemérem de beszélj Zolival szerintem mert ő nem pesti valahonnan vidékről küldte a cuccot lehet neked nincs messze
ahha... hát akkor az kb 10-11 lenne mire ideérne. Le tudnád nekem mérni majd a két oldalát? hogy mekkora a tartója? mert megkérdezem hogy mennyiért csinálnának külön itt helyben.
Gábli féle és 8500 volt, szerintem az ár is jó minőségre meg profi
Milyen bukógombát vettél? és mennyiért ha publikus..
nekem meg ott vár minden cucc a felszerelésre, hasidom, plexi, bukógomba csak idő nincs rá
Akkor még várok vele... 2,5 hete nem dolgozom és kezd ürülni a kassza :( Ráadásul készül az alu bukógomba...
nem drága kb. 5e ft, pl pinkmotors-nál lehet venni
tényleg am mennyibe lehet és honnan lehetne venni fogaskereket előre a gépre? Le akarom cserélni -1.re! Azt mondta a motorszerelő srác itt hogy neki a 750-es és az 1000-es gixeren is le lett cserélve és érezhetően jobb.. Ajánlotta nekem is .. ugyhogy ha nem nagy drágaság akkor lecserélem énis :D
az jó lenne ha 200 körül állítaná magát
vagy csak egyszerűen fúrunk rá egy 10-es 12-es lyukat és úgy lehet állítani
azt még nem most lesz hogy lesz rá időm, de ha lesz akkor semmi akadálya, bár Gyapi mondta hogy tud valami segítséget nyújtani ebben hogy ne legyen a fejidom szita
Akkor majd a fúrás menetéről képeket kérek XD
üléspúpot én már fel is pattintottam már csak a plekót kell majd felfúrni
Ó de jóóóó :D Mai nap folyamán hívlak. Amint észhez térek
Sziasztok!
Agentbulu,Drz400sadam elkészültek a szélvédők!
Ha valakinek kell,van készen szélvédőm és púpom!
30 2978342
Egyre közelebb kerülsz Te is a célhoz ahogy látom,és ha elkészül egy ütős fotó alanyod lesz!
Szép ez a szín!
Csak így tovább!
Motorino,Szekka köszi szépen!
nagyon szép lett