Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát jha... nehogy jól érezze magát az ember :D
jaja ezért jó multinál dolgozni ... de persze mint mindennek ennek is van hátrány is
áááá :D van ám olyan élménykavalkád hogy csak na...
nálunk legutóbbi céges buli a origo filmstúdióban volt ami azé a hollywoodi cégé akik az avatart csinálták és megnézhettünk minden félét, 10000nm-es studiót ami full blue box akár 0% természetes fénnyel olyan acél beton szerkezettel építve hogy a trükkfelvételekhez akár egy egész vonatszerelvényt be lehet lógatni a levegőből fel lehet borítani, akkora a studió hogy nagy kamionokkal meg darukkal rendezik be stb. az is érdekes élmény volt
énis céges dolgozó akarok lenni :D Ilyen bulikat ááá :D Nálunk a céges buli arról szól hogy mindenki vedeli a mézespáleszt... és atom kész mindenki... Hétvégi buli nekem is jól sikerült :S kilövettem a fülem
Akkor azonnal be a szervízbe vele
ez céges buli volt meghívót kaptunk rá europecartól
ááááá de ilyenre hogy lehet menni? vagy hogy tudod tesztelni?
húú nagyon nagy volt meg az hogy tényleg ki lehetett próbálni nem szólt senki ha toltad neki ha levillogtam mindenkit m5-ösön 200 fölött a tuareggel meg a8-al meg q7-el meg a többivel
3 lesz, de még garanciás
uáóiíáőó9----- - Irigység miatt írom csak.. Én csak 360 Pacit kezelek... De az nem olyan nagy élmény..
egy kis off de muszály leírnom mert kurva jó volt:

szóval ma voltam egy kis tesztvezetésen... de olyan rendesen ahol nem szólnak ha elkened a kocsi száját a kanyarban és visítanak a gumi ill ha 200 fölött mész a pályán és egy tesztkör min. fél óra...

és amiket vittem:

q7 3.0 v6 tdi s-tronic
q5 2.0 170 tdi s-tronic
új a8 3.0 v6 tdi stronic 270 ló
tiguan 2.0 tdi 170 dsg rline
új tuareg 3.0 v6 tdi s-stonic
scirocco 1.4 tsi turbó+kompressor 160 ló dsg

kurva jó volt
Mennyi idős a paripa?
hát nagyon alacsony fordulaton kicsit jobban megy szerintem a szeleppel de utána sehol nincs a gyári dob a sporthoz képest, de ha fel akarod rakni úgysem tudod áttenni a szelepet
sziasztok!az a nagy helyzet, hogy a teleszkópszáramról egy 1centis helyen lepattant a krómfelület.szerintetek ez garanciális javításba belefér még?ha nem akkor ez szép kis mulatság lesz.
köszi az infot. Hátra érdemes 190est rakni vagy jobb a 180as?
sztem kamu.... nekem legalábbis nem csökkent a teljesítmény XD AM meg 10-ért csinálnak neked fasza összekötőt...
20 rugóért sikerült hozzájutnom. Nem volt pénz érte. Azért kérdeztem mert olyat is láttam már hogy levágták a gyárit darab csövet odahegesztett és ugy ment rá a sport dob. Nem volt valami szép de azt mondták a teljesitmény romlást okoz ha nincs szelep.
bár pont jókor szólok szerintem hisz télnek megyünk
Ma Megjöttek az új indexek... 4:05-kor értem a postára és előttem zárták be... nem tudtam átvenni
Nem sürgős, de nagy volt az érdeklődés rá ebből gondoltam h megkérdezem, lehet mások nem merték
ha lesz ilyen póló akkor lehet érdekelne engem is :
Jani az télen is csak egy szál pólóban jár, nem tudtátok?
Nem halt meg, csak jegelve. Viszont új infó, hogy Egerben találtam egy még olcsóbb boltot, ráadásul egy ismerősöm pont ott dolgozik, csak elég ritkán futunk össze.

De pont most kellene neked is a póló?
A póló projeckt meghalt
Hali jerke!A gyártotol sikerült venned vagy maszekba és mennyiért ha nem vagyok tul tolakodo?