Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Engem is írj fel a listára, egy első emelő kéne,köszi.

Kawaslaki
ha holnap lát valaki egy kellemes hangon ordító fekete Z-t a göd buda útvonal valahol akkor az én leszek
énis mindig integetnék a motorosknak aztán rájövök hogy úgyis hülyének nézne nem tudná hogy én is motoros vagyok
Ma fél nyolc és háromnegyed nyolc körül a Csepeli gyorsforgalmin egy zöld 2007-es Z-s srác ment előttem, szürke HJC sisakkal (nem én) és egy másik bukó volt a hátizsákjára kötve. Nem ismer magára valaki? Nem akartam neki kikiabálni a kocsiból, hátha rossz néven veszi.
Nem vagyok olyan régi motoros és elég későn kezdtem. Ilyenkor már nem olyan bátor az ember!
amúgy meg sima Z-nek is állandóan sikálni kell az eljéről a kis dögökat
le kell szarni hadd utazzanak vele a bogarak is legalább világot látnak
nem mentél vele 200 felett? akkor tényleg nagyon nyugis emberke vagy
Azért még így is össze lehet szedni pár plecsnit a ruhára és a bukóra.
Egyszerűbb az idomot takarítgani, mint a bőrruhát...
Mizu Skacok!Éltek még?! :)
Alapban nincs különbség. Én naked 1200-es Bandittal mentem de nekem 120 felett már kényelmetlen volt még akkor is mikor ráfeküdtem kicsit.
Ez 160-170-ig normál ülés poziban is kényelmes (én 180 cm vagyok) és utána is elég ha kicsit behúzod a nyakad (bár 200 felett sose próbáltam). A hátrány viszont az idom amit tisztogathatsz a bogaraktól:-))
egyszer kipróbálnék egy z750s-et kíváncsi vagyok mennyivel komfortosabb rajta az utazás
Sziasztok!

-30% gyári kawasaki alkatrészekböl november decemberben!
láncszettek fékbetétek szűrök gyeryák stb, stb -20%
Bridgestone gumiabroncsok -40%
Japán és Olasz mkp alkatrészek és szervize minden típusra
Szia!
Nem szedném ezért le a csomagtartót! Ha elviszi valaki a motort szerintem hasznát fogja venni, ha pedig megmarad akkor nekem még kelleni fog.
üdv
baszki de szép idő van, kár hogy nem tudtam motorral jönni sebaj majd holnap
ok felírtam!
csomagtartó és doboz nem eladó külön?
csáó
nekem kéne egy első emelő
okok várom a jelentkezést
ok mindenki amikor úgy érzi most kell neki emelő szóljon ne fogja vissza magát
Jöhet nekem
Uhh, az a BMW se rossz! Bár az enyém mindet lepipálja, pfffff.... Tök jó érzés minden kátyúba direkt belemenni...
egyenlőre engem ne írj fel, mert most örülök ha kitudom fizetni azokat a cuccokat amit rendeltem a 10eshez
majd jelzek
Tudsz mail címet adni vagy küldjem a tiédre?