Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont ahogy a kolléga mondja, összekötő nélkül mondjuk elég nehéz lenne összerakni szelepet meg nem lehet átraki
hali!
Nekem is raptor van a 07-sen.. kell összekötő igen. a kipuff szelepet pedig kikötik én is kikötöttem.
Hali srácok. szereztem 1 raptor dobot és a kérdésem az lenne maradjon a kipufogó szelep vagy ne? Kell összekötö csö is?
haver most vette az er6-n-t - nyilván az nem rángatja annyira a gumit mint a Z ha cibálod neki - de abban van 10e km és ahogy ő is megy vele még szerintem 5e km simán benne van a gumiban, és dunlop sportmaxx van rajta ha jól emlékszem, nagyon függ attól hogy milyen stílusban megy vele az ember
pontosan inkább ragad az aszfaltra mint tapad
Brada...hát Te itt?
ja...és szuper helyeken jártatok!
jó napot eltűnt Ember!
vagy 852x mentem át idén khelyen, de nem sikerült összefutni.
mi van Veled?


még az enyém sincs, de malmoztam már rajta...talán elől -1, esetleg hátul is.
használattól függ.pályán lehet darálni
"mert tapad, akár a gecis bugyi. "
azt jól ismerem



Köszönöm, ja és az enyim nincs áttételezve sem.
helló mindenki
látom megy a témázgatás
mert tapad, akár a gecis bugyi.
gratula az 50e-hez!
Hogyan lehet egy gumi jó, ha csak 3-5000 km-t megy el? El sem tudom képzelni, hogy mibe kerülne nekem gumizni? Én maradok a pilot road2-nél.

Ja, átléptem az 50E-t.
gyenge 1 mm-el több van a szélén. pring+zalai kanyarok.
Mégis, mennyire gondoltál?
a közepét vagy a szélét? nekem 5000-et ment el de a széle is csak egy hajszálnyival van a kopásjelző fölöt
most nekem is az van fenn, szuper gumi. bár a hátsót 3000 alatt lehajtottam a jelig...de csak pozitív visszajelzést adott.
Technikai okokból eladó a Ninjás dzsekim, kb. S méretű, nem volt használva végül. A legjobb ajánlat viheti. Csere is érdekelhet.
ok rögzítettem ezt is
most nem tudom hogy komolyan írtad hogy jó vagy ironizálsz? amúgy szerintem jó gumi nekem fasza volt de már az utólsőkat rúgja
üdv urak, ugy alakult, hogy át kell alakitanom a gépemet, Z-re, keresek z750 vagy z1000 fejidomot lámpával az se baj ha sérült, csak a lámpa legyen jó állapotba. segitséget elöre is köszi üdv mindenkinek
Merre leszel fellelhető és mikor?
Szia!
Látom Te is power one-nal tolod...micsoda jó gumi, igaz?