Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok csak ki tudna olyat gyártani nekem csak esztergályos ismerős van. ott meg ugye nem lehet ilyet gyártani
nem kéne ugyan olyan mert az tényleg bonyolult csak valami hasonló
Nekem sem tetszik annyira, de ebben az árban nincs más majd esetleg utána kérdezek hogy valami másféle forma fej megoldható e.
Boldog Születésnapot az illetékesnek!
ha valaki tudna olyan gyári bukógomba fejet csinálni az engem is érdekelne de ahhoz valami speckó gép kell , vízsugaras vágó vagy mittudomén mert nem egy egyszerű formájú cucc
Rendicsek a tali.
hello nekem ez megfelel csak legyen min 16 cm és nem bánnám ha másik fej lenne rá rakva ami jobban néz ki mondjuk mint amilyen a gyárin van az se baj ha az át van fúrva,csak ez kör izé a végén annyira nem jönn be. te mit gondolsz róla?
úhh, nagyon szép, egyedi! gratula!
Bocsi, h beleszólok, de ha esetleg van kaposvár környéki akkor a seat zsillénél a raktárosoktól 2200/literért volt legutoljára a 10w50 power 1
Ha esetleg érdekel bukógomba lehet betudok szerezni azt is.Én akarok csak úgy gondoltam télire már minek, majd a tavasszal.De ha téged érdekel akkor megcsináltatom egybe a kettőt.Ha jól emlékszem 7000 ft/ pár.
nekem is OK
ugy néz ki hónap végén sikerül hazagurulnom.
ahogy kivettem szeretnétek zsizsegni egy kicsit
hangulatos az a kis kocsma
Mikor vagy itthon?
Nov 27.estleg?
bocsesz.kicsit eltüntem.sajna nincs metségem
most is kint vagyok
Csá te élsz még?
Mi újság?
estét :)
estét mindenkinek
Nekem okés!
Ló estét
A találkozó átrakva másik időpontra!
Remélem ez már mindenkinek jó lessz!
November 27. 12:00-
köszi!

amúgy tök egyszerű, fóliából kell rátenni a csíkot és akkor le is lehet szendi egyszerűen
Kérdezz meg vkit, aki jártas photoshop-ban, hogy megcsinálná-e a látványtervét. Úgy frankón ki tudnád találni, hogy mi néz ki jól. Így elsőre nem hangzik rosszul.
Én csak a farokidomot csináltam meg csíkkal, az eleje ilyen lett:
még arra is gondoltam hogy a fejidomon van a z a kis kiemelkedő légterelő és hogy csak azt lefújni ezüstre mert amúgy is van ezüst a motoron nem tom
Plazer zsír a gép
enyémen most 2 csík van jelenleg.. de már nem sokáig 1 lesz az enyémen is, van fent pár fotó nézd meg
szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek arról hogy olyat szeretnék csinálni a géppel mint a dodge viperen van a két csík de csak egy csíkot szeretnék vagy ezüst vagy túzpiros vagy hófehéret a fejidomon a tankon és a farok részen
Mi a véleményetek?
sziasztok!