Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az tök jó! akkor lehet nekünk is át kellen csoportosítani egy hordóra
Oke-oke tudom, hogy nem nyersz rajta, mert tudom mennyit szamolnak itt erte.
Mi harman a mult honap elejen vettunk az altalam irt cimen olajat 25e/12=2083ft-ert.
figyi nekem ezen semmi üzlet nincs ő ennyiért kapja én ennyiért adom tovább akinek kell az ennyiért veszi, ha van olcsóbb akkor én sem tőle veszem, csak amikor én néztem - mondjuk neten nem nagyon néztem körül - de 2-3 helyen láttam ezt az olajat oly 4-4500ft körül így úgy gondoltam ez jó ár
En csak azert szoltam bele, hogy rontsam az uzletedet :D
Amit en irtam onnan meg el is kell hozni az olajat ...
hát ennyi ez van egy volvo szervíz ahol haver dolgozik nem kap kedvezményt a motorba való olajra.. én 2800-ért vettem mikor cseréltem persze szar üzletet senkinek nem akarok, magamnak se ha van olcsóbb ott kell venni
http://www.formula3000.hu/shop...

4T 10W50 CASTROL POWER 1 RACING 4T (R4) 1L 2.700Ft 2.500Ft IMAGE_BUTTON_BUY_NOW
4T 10W50 CASTROL POWER 1 RACING 4T (R4) 1L*12DB 4T 10W50 CASTROL POWER 1 RACING 4T (R4) 1L*12DB 29.900Ft 25.000Ft
@ olaj

van egy karton haveromnál a raktárba így akár most is vihető... de sajnos a szar forint miatt kicsit feljebb ment 2980/l
Kibírjuk .....
én meg hogy végre meglegyenek a görgők hozzá... maga a cucc már rég készen van csak emiatt csúszik az egész...
Na ez remek! Várom a képeket...
@ motoremelő infó

péntekre végre elkészülnek a görgők az emelőhöz és akkor végre össze lesz rakva az első néhány darab, tolok fel képeket és aki akar vihet belőle, lesz első/hátsó lesz róla kép is szombaton remélem....
hali

köszi az ajánlatot de az kicsi nekem min. 400-ast szeretnék hogy nyomatékból menjen szépen túrja a földet
plazer!
írtam hétvégén neked, lehet elkerülte figyelmed. szóval nekem van egy 125 ös aprilia tuareg wind-em. ilyen dakaros enduro. papír nélküli gép. ha még mindig kereseli endurot, hétvégén elugorhatsz megnézni. én belvárosban lakom, szóval nem merek vele mászkálni rendszám nélkül. szívesen megszabadulnék tőle, bőven ár alatt odaadnám. ha érdekel írj.
ja szerencsére nem volt semmi bár az kicsit para volt amikor nem nyílt az ajtó a csávó meg elfutott teljes gőzzel mellettünk

maiskogelen is voltam az sem rossz, de mölltall azért jobb volt bár egyik nap volt -19 fok és hóvihar na az kemény volt

OK megpróbálom szombatig összehozni a dolgot!
Durva Story,en beszartam volna.Mondjuk sokszor amikor idom sincs sok,de 2x csusznek akkor csak a Maiskogelra megyek.
Ok szolsz majd ,es megbeszeljuk.szombaton megyek fel,ha addigra sikerulne valami jo lenne.
1. egyeztetünk aztán mondom hogy mi van

2. eddig egyszer voltam gleccseren a möltallon ott is vasút van... bent is ragadtunk vagy fél órára az alagútban... állunk már vagy 5 perce egyszer csak látom hogy a vonat vezetője elszalad mellettünk... mi meg állunk bent ajtókat nem lehetett nyitni... kezdett rossz lenni a hangulat aztán kb. 5 perc múlva fut vissza na akkor mindenki megnyugodott kicsit hogy nem lehet olyan nagy a baj mert vissza mert jönni és nem elmenekült... de álltunk még vagy 20-25 percet mire elindultunk.. de aztán nem derült ki mi volt a probléma
Nem azert irtam h elmenjen a kedvetek,egyebkent nem mukodik mar ,csak felvono van.a dolog lenyege,h meg mai napig nincsenek felelösök az ugyben.es a videoban is egyertelmu volt h semmilyen tervuk,illetve,ötletuk sem volt arra h mit is kellenne ilyen szituacioban csinalni.
Ok,beszeljetek meg aztan szolj.
remélem hét végére össze tudom szervezni mindenkivel aztán mondom majd neked hogy miben sikerült megegyeznünk
nem néztem meg de ez egy kedvcsináló volt részedről hogy menjünk kaprunba?
Magambol kiindulva hatha erdekel valakit:
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
nekem ok
Roys!

Köszi szépen!
Z.
ATV 22.25
Erdekes musor a Kapruni katasztrofarol 2000.11.11-en 155ember halt meg a Gletcserbahnba.
ok.
Ha a boardozast komolyan gondoljatok,ird meg minel hamarabb az idöpontot mert foglalni kell,mar most h jo aron legyen.
szerintem majd utólag kifizeted mert most nem tudom megmondani pontosan mennyi lesz akkor
illetve szeretnék majd menni boardozni kaprunba mostmár megpróbálom mindekivel összehozni az időpontot te meg intézel szállást és akkor úgyis találkozunk