Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Penge lett!
Majd agyalok rajta. (Most tartókonzolokat kell csinálni az idomokhoz először utána fújás)
Szeva!

Van egy cimbim akit érdekelne. Lécci küldj képeket árat h az ország melyik szegeletében vagy ilyesmiket.
Köszi.
meg az egész motor szépen néz ki
további rendeléseket várom hogy tudjuk tervezni a gyártást
ok megoldjuk felírom mint első rendelést!
egyáltalán nem, csodaszép motorhangja van
Hátsó kellene. És szemes ha az megoldható akkor. De akkor annyira nem sürgős, mert december közepe fele megyünk csak fel.. Ha minden igaz. Csak szólok hogy mindenképp kell nekem is
mind a két verzió megoldható! első kell vagy hátsó vagy mindekettő?
1000RR nem rossz
Jack az S1000nek élöben is fura motorhangja van?(olyan hangos,zörgös)
Sziasztok!
Úgy tűnik stílusváltás miatt megválok a motoromtól.
"750 S" fekete színben, 2006-os forgalomba helyezés, 15 000 km-t sikerült beletenni. Túraplexi, egyedi ülés és csomagtartó van plusszban rajta.
Ha valakit érdekel küldök még képet róla.
ma 23 fok volt... úgy volt hogy megyek motorozni.. Csak nem jött össze. Flexel majdnem lecsaptam a hüvelykujjam :S MRadtam a picsámon.
na fain.... És posta megoldható? Vagy majd decemberbe megyünk pestre ruhát nézni haverral... Akkor átvenni? Vagy hogy tudnánk megoldani?
na és akkor a képek:

a görgők miatt mivel azt külön kell csináltatni 6eft/db-ra jön ki lehet első vagy hátsó is, jöhetnek a rendelések, egy dolog van hogy pontos határidőt nem tudok adni mert a haverom csak szombaton tud vele foglalkozni mert hétközben a rendes munkáját csinálja
az emelőt festetlen állapotban tudom ennyiét de rászánsz egy kis időt és lefested olyan színűre amilyenre kell én is pikk pakk lefújtam
igen kb. 10 perc és tolom fel a képeket róla ma hoztam el ki lettek szépen esztergálva műanyagból - valami duramit vagy miatökömből - a görgők hozzá, le is festettem szerintem fasza cucc, mindjárt teszem be a képeket
Plazer a motoremelőkről van valami hír?
megjöt a kulcs köszönöm
tudom, de nekem nem egyszínű lesz, lesz benne valami csík vagy én nem tudom, azért kértem így.
Hali!

baszki, Gyapi koma le is fényezi ha van ideje,
korrekt áron és minőségben, nekem is ő csinálta,
az üléspúpot, hűtőtakarót is profi lett
FIGU
küldtem
Van XL-es, de fel kéne próbálnod, ha érdekel, küldj egy e-mailt!
általában xl kell.. de ezt a vaterás marhaságot kihagynám... inkább csak direktben vennék ha van valami jó fix áron nem licitálok
Szia! Próbálni kéne, írj egy e-mailt!
Itt van most 1 Ft-os aukcióban is, de persze nem tudom, hogy ez jó lenne-e a hátsódra...
Gábli mestrenék bukógomba akció van most látom
hirdetés