Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor holnap nekem is fel kell hívnom Gyapit lehet nem volt neki elég hogy itt a fórumban megrendeltem a cuccot
én tudok fót megfelel?
amúgy én megyek holnap valamerre, de a Simsonnal
nem vagyok benne biztos, hogy bírná a tempót
nekem ma érkezett meg az általa készített púp. nagyon fasza, tökéletesen passzol.
ha esetleg tud valaki jó fényezőt Vác-Bp vonalon, írjon.
@gyapi

élsz még? csinálsz üléspúpot? mert jó lenne
holnap akar valaki gurulni? haver tegnap vett egy er6n-t és elmegyünk együtt egy karikára
pedig jó lenne ha leírnád az árát
ha lesz közös rendelés nekem is kell vagy fekete vagy piros ezen még agyalok addig
Hali fiuk véleményeteket kérném nemtudom van e valakinek kawasaki kx 125 cross most hoznék eggyet mien motor vélemyények? a válaszokat nagyon megköszönném:D
A linket az ár miatt dobtam be, az eladó minősítését nem néztem.
Ajánlom alaposan nézzétek meg kitől rendeltek, mert nem egyszerű visszaszerezni a pénzt.
A napokban vettem én is egy szettet, de az licites volt, az árát pedig le se merem írni. Amivel kétszer is befürödtem az a radiális főfékhenger + a hozzá való alu karok voltak. Nem a termékkel volt probléma, hanem, hogy mind a két alkalommal más színben küldték mint amit rendeltem. Happy end lett a vége, de született pár ősz hajszálam.
nem tudom h van e különbség sztem van,

oksa köszi a segítséget
A régebbi és az újabb között nincs különbség?
Mert amit linkelt a Tutu az az eladó necces!
találtam másikat de az úgy hirdeti hogy '07-'09 Z 750
itt
ja és 34Ł ez mai árfolyamon 11322 HUF
De még azé jobban körülnézek!
én is így lennék a kerettel, ahogy jackkk, max 15.000huf. talán ha rendelünk sokan kedvezményt, is kaphatunk.
meg sztem még várjunk pár napot hát ha érdekel itt még pár embert a fórumról aki nem minden nap olvassa a fórumot, sztem
hát nekem 04-es z750 hez kéne egy pár kék.

lehetőleg 15.000 ből legyen meg vagyis nekem ennyit érne meg, mert 20 fölött nem érdekel a dolog
Hány darab kellene?
nekem nincs ebay regem szóva akkor valakinek kéne ebből itt segítenie
óra szerint
mennyi km van benne, hogy már cápafogas
Legalább előre -1!
Az 1000-es megy 270 fölött is picivel
Emeld meg a fejidomot 5 centivel és 140-nél nagyon kényelmes lesz a motorozás, nem fog kiállni a nyakad.
Ekőre keress egy jobb féket, minimum fém fékcső, és jó betétek!
Nem volt csúnya! Még nem hívott bár mondtam, hogy ráér.
Köszi!
há mosmá szép, csak csúnya volt. asszem má kész, mintha azt mondta volna....
Árpi!
Köszönöm a felajánlást, de időközben megoldottam a dolgot.
Üdv.
Zoli
nagy a felbuzdulás, egy sárgára beneveznék én is, ha lesz közös rendelés
ha 10 ből meg van akkor nekem kéne 1 pár kék. ha másnak is kell akkor lehetne együtt rendelni.