Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plazer,en kifizetnem elöre ha lehet,mivel ugye en nemfogok mar telen hazamenni,es en senkinek sem szeretnek tartozni.
Mit gondolsz?
hali

akkor lista:
ddigi lista castrol power 1 10w50 (4 liter fejenként)

szekka
Kawa Jack
körfa
plazer
Drzadam - megvárjuk míg lesz della nem sietünk

@biztositovaltás

november 30. a vége mint eddig
üdv Panyó!
dumáltunk már róla, nekem elvileg jó ,
hétvégén elvileg van 1 céges megjelenés, amire most úgy néz ki nem kell mennem
de azért szerdáig még jelentkezem,
FIGU
oksa
az tuti kevés akkor csináltatok majd
köszönöm
szevasz!
a gyári bukó gombesz 13,5-14 cm
16 biztosan nincs
FIGU
Am az olaj engem is érdekelne. Csak jelenleg no money... sokba kerültek az indexek... Ha később lesz akkor érdekelne 4 lityi

Ti tudjátok hogy meddig lehet biztosítót váltani?
de jó lenne :( Miskeri nem megy? AKkor lehet csatlakoznék énis..
a hely megfelelő, lehet zabálni is ez is jó de az időpont nekem is ütközik családi programmal az a 27-28.-ai hétvége nekem is szimpatikusabb lenne mert jövő héten is családi/haveri banzájok lesznek betöltöm én is a negyed évszázadot meg mutternek/keresztmutternek névnap stb...
Sajnos nekem se jó, nekem ez a novemberi hónap nagyon zsúfolt... de miattam ne változtassatok, hanem érezzétek jól magatokat
nem kell kiszállni senkinek mert szoktunk bontani is kartont csak épp most nálunk haverok között még nem kérdeztem körbe, de olyan is van hogy csak fél karton van stb...

szóval mivel nem sürgős senkinek szépen összeszedjük a dolgokat aztán mire kell addigra mindenkinek meglesz az olaja
Valahol 27.-28.án szerintem bőven tudok járni!
Hamarabb is de pihentetnem kell majd bőven.
De miattam neszervezzétek át! Talákozunk még nyugi!
Arra gondoltam aki akar ehet
De inkább a déli órák mint az este nem?
Eddig ketten mondták le,lehet másik időpontot keresünk!
Várom kinek mikor jó?!
Nekem ez vált be a legjobban!
Köszi! Rendben persze várunk ha nem lesz több jelenetkező akkor max én kiszállok
Szeva!

Sajnos így a pontos dátum láttán le is modanám a találkozót veletek Sajnos 11.én szétszedik a térdem így jóha 2 hét mire tudok normálisan járni.
Sorry
Így akkor ebédelés is lenne?
Ló estét!
Az eszem-iszom találkozó Szombaton(Nov13.)12:00- a http://www.tajfunbiliard.hu/
ban lenne!
Kinek jó az időpont?
panyo11 + Gyöngyi
TrickX
zoltan.illes
attila86
plazer
a szomszéd
Csutka család!
.........
Többiek?
hello
láttam neked gyári bukógombád van, én is akarok venni csak én felraktam még hütőtakaró idomot.ezért nekem kb 16cm kell legyen h véden.

megtudnád mérni h a gyári milyen hosszú?
egyenlőre mivel senkinek nem sürgős várjuk meg kinek kell még olaj és akkor egyben rendeljük!

eddigi lista castrol power 1 10w50 (4 liter fejenként)

szekka
Kawa Jack
körfa
plazer

--további jelentkezőket várunk 3 ember tud felosztani egy kartont azon 12db 1 literes van
ok.majd szoljatok h hogyan intezzuk az anyagiakat.
akkor már vagyunk 4-en fel kell duzzasztani 6 főre és akkor jöhet 2 karton rendelés
nekem jöhet 4l olaj,ha marad meg
hali

következő a helyzet épp nincs olaj készleten így rendelni kell viszont csak egész kartont lehet ami ugye 12 flakon így az 3 embernek pont elég olajcserére
olaj ára folyamatosan változik az euro árfolyamtól függően de ~2700ft +/-100ft / liter és ugye castrol power 1 10w50 én ezt tudom ha érdekel szóltok, max ha nincs más lehet beszállok harmadiknak mert nekem is már csak 3ekm van cseréig

amúgy 24ekm szervíznél miket kell megcsinálni a gépen?