Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

@szekka, kawa jack

megkérdezem mi most az árfolyam és mondom az árakat hamarosan
nekem nekem nekem küldd mindjárt hívlak
oksa
köszi szépen
Zoltan.illes
jackkkk87

A körmös kulcsot most adtam fel!Aki szeretne 1 db még van !
Engem érdekelne
Rendben nem sürgős. Majd szólsz mizu. Addig is köszi!
ha érdekel catrol power 1 10w50-est tudok olcsóbban szerezni, nekem is haver hozta ő egy műhelyben dolgozik és amennyiért ott rendelik annyiért tud hozni ha kell
Jó hát megnézzük mit kapok meg ár alatt "akcióban" tavasszal és az lesz benne (Castrol Fuchs Motul)
Köszi!
Bár én még csak 1x cseréltem olajat de repsol 10W50-et tettem bele, simább a váltás igaz az előző olaj 2 évet ált benne. Vanakinek tapasztalat a repsol-ról?
Jól szol a Vinci.
Castrol.
Ami bevált azt használd,mindegy csak időbe legyen cserélve.
Akkor marad a motul szerintem
Sokkal jobb a váltás nem olyan darabos igaz,hogy 15w-50 a haver ajánlta neki ZX-9-be van ami már 110ezret futott és ez vált be neki is.Halkabban jár a blokk.A Motul is hasonló volt neki.
Van! Ne tegyél bele! Castrol
Nekem az volt benne, 10w40-es. Nemrossz.
Most Castrol 10w50, de érzésre sokkal jobb ez!
Ezt kifejthetnéd bővebben...
Én motul párti vagyok de lehet hogy tavaszi olajcserénél váltok erre akkor.
Én csak azt használom,akitől vettem ő Castrolt nyomott,de utána Fuchs-ra váltottam és ég és föld a különbség.
dörzinél használták sokan és sokak szerint jó. Am ki milyen olajat használ a gépbe?
Valakinek van tapasztalata Fuchs Silkolene olajról ?
Kész a másik video a kipufogóról vagyis inkább csak nevezzünk hang tesztnek
ÍME a LEO
hát inkább a naked felé hajlok, mert kisebb nagyobb túrákra kényelmetlen lenne a supermoto. panyo11, köszi a hozzászólást, majd aktív maradok a fúrumon és ha látom megjelenni Agentbulu-t majd felveszem vele a kapcsolatot.
akit meg érdekel a krossz/enduró világ majd a napokban teszek fel videót, ma majdnem elcsaptam egy őzikét
Köszi, megnézem ezt is. Látszik minden csavar akkor is ha rajta van az oldalidom vagy azokat szedjem le?

Még egy kérdés! Valaki emelte már meg a kormányt Z 750-en? Hallottam, hogy léteznek kormánymagasító konzolok.
köszi
A motor jobb oldalan a henger elott van egy rogzito csavar egy konzolon (ahova rogzitve van a bukocso, bukogomba /ez z750s-en van igy/), es ennek a konzolnak van meg ket rogitese a motor jobb oldalan a tank elejenel.