Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt mondtam Gyapi ha sikerül átköltöztetni a műhelyet akkor lesz minden csak még legyünk kicsit türelemmel
Nagyon szepen köszönöm elöre is.
Gondoltam h veszek mar egy futot vegre ,es akkor ezek megoldodnanak,sajnos helyem nincs tarolni.
Visszaterve a motorhoz,lehet h megoldom h elkeruljon hozzatok,es kicsereletnek par dolgot rajta.Majd kereslek.
Köszi
Sziasztok!
Csak egy apróság...

Ok! Ha nem tudod megoldani és ha segithetek szólj
Szia! persze 7980ft
Ezen le van szedve az oldalsó idom, hogy jól látszódjon a szűrő. De nem lehetséges, hogy amikor az idom rajta van akkor takar annyit, hogy esőben menet közben ne legyen gond? Youtube-on van fenn video ilyen pod filteres motorokról. Amikor gázt adnak ilyen hihetetlen pokoli szörcsögés-morgás-üvöltés jön a motorból
na még a z1000 plexi ami érdekelne majd :D
Gondolom esoben elo se hozza, es ha veletlenul eleredne menet kozben a testevel takargatja a motort.
Akkor már miért ne ezt? Kíváncsi vagyok mosásnál hogy takarja le a motort :)
szia!
van még vmi elérhetősége? mert a mailra nem válaszol...
a direktszűrő akár 1-2 szezon alatt is behozza az árát annak aki sokat megy, gondolom én mivel nemtom mennyi a sima szűrő a zre de gondolom van vagy 5 péz a direktet meg kitakarítod és mehet vissza. tlbe van jó dolog
A szurö.es a -1-es lanckerek szerintem nagyon jo
Ok.en is igy gondoltam h szerviz.
Vinnem en,csak a motor Salzburgban van.En miskolci vagyok..
Pedig lenne egy ket aprosag amit meg kellene csinalni,cserelni rajta.
nekem Gyapi mester termékei kellenének: üléspúp z1000 kis plexi
egy direkt szűrőt én is veszek mindenképp, áttételen még gondolkodom olyan jól lehet itt az m2-es csutkán menni vele hiányozna a végsebesség
jövőre ha meglendülne a szekér egy kicsit nálam vennék K&N szűrőt meg - 1 előre... sokat jelentene? sportdob már van. Végülis nem a végsebesség számít.. ezeken az utakon :(
úú egy vájling szart neked holnapra
inkább szervíz téma szerintem én legalábbis nem állnék neki
Én még nem tervezek -1 fogat előre de kituggya majd jövőre
Köszi az infókat!
hali Janika!
1 nagy talicskával a bokádra
FIGU
Zoliz750! Az előző komment Neked is szól!
Bocsika.
Z.
hali!
ebbe biztos voltam
FIGU
Kösz mindenkinek!
Sziasztok!
Attila86, Szekka!

A régi Z750-re a JT1538-as első fogaskerék való. Elérhető belőle a 15-ös (gyári) méret és az 1-el kisebb 14-es is (1538-14, én is ilyet vettem). Méretei megegyeznek a gyárival - nemrég cseréltem én is le, de nem emlékszem semmi gumis távtartóra. Csak egyszerűen lehúztam a gyárit és ezt a megfelelő oldallal kifelé felraktam a helyére... (2 perc kb.)
Csatolok képet.