Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam ilyen karbon deklivédőt az e-bayen valakinél. Nem egy olcsó mulatság. Elgondolkodtató, hogy van-e olyan erős, hogy egy csúszásnál ne kopjon el egykettőre. Mert ugye jól sejtem, hogy nem fél centis anyagvastagságú darab?
na az a kis műanyag bizbasz érdekel!

köszi!
A tankot nem védi a hűtő mögötti bukógomba... (a kormány hajlik, a tank horpad... ) Ez a bukógomba alapjában véve a hűtőt védi, ha szerencséd van talán a tank nem sérül.

A dekni védelmére csak a bukócső a jó megoldás! Ide szerintem nem szabad bukógombát tenni, mert könnyen vezethet a blokköntvény sérüléséhez, a csavarok kiszakadásához! Akkor inkább már a dekni lyukadjon! Nekem van carbon deknivédőm, de az sem életbiztosítás....
ja az a deklidévdő cucc tényleg jó lenne
rizoma ledes index van hozzá egy ilyen kis műanyag bizbasz ami tartja, elmagyarázni elég béna lenne de majd lefotózom neked hogy hogy van fent
Aha, kösz a képeket meg a sok segítséget :) Volt egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a deklivédelem nehezen lesz kivitelezhető. Kár hogy a kicsizére nincsen olyan felcsavarozható deklivédő mint az ezresekre.
ja...és elől gondoltam.
szia!

felvázolnád ill. fotóznád nekem, hogy milyen megoldással raktad a gyári helyére a ledes indexeket?
az enyém elég balfaszul van fenn.
a nem esztétikus az enyhe kifejezés

azért bukógomba mert a kormány vég ill a karok végei sok balhét elvisznek és egy deklit olcsóbb cserélni mint ha a tankot is kéne

amúgy meg nem kell esni
biztos hogy kell védeni a gombának a hűtőt, a gábli féle így áll rajta:
Ha csak bukógombát raksz rá,attól függetlenül a deklijeid össze karcolódnak ill. törnek.Max a tankod nem fog behorpadni.Erre a legjobb megoldás a bukócső az viszont nem olyan esztétikus.
SziasztokVolna egy olyan kérdésem hogy ugye cseréltem első fogaskereket de a gyárinál kissebb és hosszirányban mozog kb1-2mm-t mivel tudnám ezt orvosolni aki tapasztalta ezt a jelenséget az segítsen már hogy hogyan csináljamezt meg
Köszi
Halló, gyors kérdés bukógomba ügyben. Egy 2004-es Z750-re szeretnék csináltatni, aminek ugye a (motoron ülve) bal oldalon sokkal jobban kiáll a dekli. Valaki akinek már van feltéve gombája le tudná mérni, hogy pontosan mennyire áll ki mondjuk a hűtőtől? Mert ugye gondolom az lenne a cél, hogy a gomba a deklit is védje ne csak a hűtőt.
Mi az egyik fuledem bemegy a masikon ki: csakany :D Hahaha...
neeeem... Csak többet ittunk a kelleténél és kötöttem egy hülye fogadást.-... és elbuktam... XD Még a kék osztriga hiányozna nekem XD Na de ilyet gondolni XD
tizen par ezer forint egy uj teleszkopszar + olaj 2e + munkadij (ezek nem kawa szerviz arak...)
Szia!

Valami külső behatás érhette kö vagy valami gariban tuti nem csréli a kawa. Ha alkatrészben vagy szervizben kell segitség jó áron adatlapomon elérsz
"Hétvégi buli nekem is jól sikerült :S kilövettem a fülem"

Kék osztriga bárban?
Motorosok!
Minden típushoz javítok - tekercselek - generátorokat, és önindítókat.
Több, mint 20 éves speciális jártasság ezen a szakterületen, és abszolút jótállást vállalok a munkámra!
Telefon: 06 30 262 5500
Részletek: http://indukcio.uw.hu
loreal
viszont utána erősebb ha van fordulat
a "q..." eletbe melyik ceg ez, en is ott akarok hegeszteni...
Alacsony fordulaton tényleg csökken a teljesítménye, mi már többet mértünk.
Érdemes lenne bejönnöd hozzánk, megnézzük mi okozta!