Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ment a mail
@ Csutka

nincs valami jó codura nadrágod számomra kedvező áron?
dede csak elmaradt de akkor most küldök egy mailt 5 perc
Még nem tudom, olyan 10-11 körül indulnék itthonról (Szigethalom). Van valami ötleted? De az új paripa nem valami endúrógép?
Jut eszembe nem te akartál hívni a körmös kulcs miatt vagy írj email-t és megbeszéljük. 1 db van már csak! Remélem a többieknek megérkezett épségben.
Robis, Te merre mész? Én is tervezek egy kis ismerkedést az új járgánnyal.
EGész nyáron.... hajnali 3-tól nyomtam este 9ig.... és már minden bajom volt.. Akkor azzal nyugtattam magam hogy hamarosan z750 hamarosan z750 :D és bevált :D
hát valamit valamiért sajnos ez már csak így megy, mindig a jó oldalát kell nézni, hogy közben jön belőle a zseton
menj helyettem is.. Ezért ne legyen senki sofőr DE legalább gyűlik a pénz a c"rossz"motorra XD
remélem én el tudok menni holnap is egy karikára
Én is mennék motorozni. Csak holnap is menni kell melózni
jaja voltunk kint, thx tó jóidő próbáltam egy er6-n amit haver vett nem rossz gép a 2 henger alul jól megindul de utána elfogy teljesen azért Z sokkal jobb de neki 0 tapasztalattal első motornak még ez is durva
Én ma melóztam ,de holnap délelőtt indulok egy tank benzint elfüstölni. Viszek kamerát is.
de még milyet motoroztunk!
láttam ma Verőce felé menni egy kék 2007 előtti Z1000 et. intettem neki, de nem intett vissza a gazdája

bár lehet, hogy olyan gyorsan száguldtam a Simsonnal, hogy nem látott
Ma meg biztos mindenki motorozott mert semmi komment.Persze csak én nem mert lánc nélkül elég nehéz amit megrendeltem meg nem jött meg
tényleg, tegnap én is boroztam netezés közben, lehet már nem tudtam olvasni
Ez csak a kuplung kar! Ehhez még kell venni a fékkart is!
Ilyen kar engem is érdekelne.
Tegnap este kicsit beittunk... erre kapok egy sms-t hogy megvannak az indexet átveszem személyesen vagy postán.. Én meg csak néztem hogy milyen indexek... Reggel esett le XD
sziasztok.

ha esetleg valakit érdekelne valami.
Z750(2004)
Alsó és felső villahíd, féknyergek, fékcsövek, Brembo SA betétek(2-3e-t futottak)
elfogadtam, de azt jelzi, nem vagy elérhető. nyomogatom a gombokat hátha meggyógyul
vegyél fel msn-en küldtem invit
A link lemaradt karok
ehhez mit szóltok itt elég jó az eladó értékelése és csak 8$ a szállítás
persze az jó lenne. ha tudsz, írj valami elérhetőséget légyszives.