Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plazer
Ha azt nézzük még így csak 8800-9000Ft és igen mutatós darab
10w40 és 10w50 között igazából szerintem csak a annyi a különbség hogy az 50-es jobban bírja a magas hőmérsékletet ami azért előfordul:

itt egy olaj viszkozitás besorlás

SAE / ºC

0W / -35
5W / -30
10W / -25
15W / -20
20W / -15
25W / -10
20 / 30
30 / 35
40 / 40
50 / 45
60 / 50
csak ha jól láttam ez 25/pár pár meg még 18$ a szállítás
TUTU
párban kell érteni a 25 dodót a karokért?
Köszönöm a gyors választ!

Még egy kérdés: ugyebár alapból a motorhoz 10W40-es olajat ír a kézikönyv. Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy mivel tud többet a 10W50-es, illetve hogy miért érdemes az önteni bele.

Elég analfabéta kérdés, de hát hol máshol tudhatnám meg rá a választ, ha nem egy fórumon
Ki másra gondoltam volna :) Facebook csodákra képes
1. olaj én castrol power 1 10w50-et használok szerintem teljesen jó de mindeki másra esküszik szerintem ami 10w50 és valalmi jobb márka azzal nem lesz baj
2. hátós fogaskereket én cserélném a helyedben és igen rengetegen variálnak ezzel hogy előre -1 hátra meg +1+2
3. ha hozzá való kiput veszel és jó az összekötő cső is akkor semmi dolgot csak csere aztán had szóljon, kérdezz körbe itt is szoktak árulni hozzá sportdobot

amúgy pedig gratula a géphez
Ne gonoszkodj amikor oda vittem még szép volt! A fényezést nem úszom meg, akkor meg mindegy…
Igen, az az elő lépés, utána regisztrálni kell: ebay + paypal. Ha gondolod szívesen segítek, elég sokat vásároltam/vásárolok ebay-ről.
belgarda kukac gmail pont com
soha nem rendeltem még ebayről, meg nincs dombornyomott kártyám az pedig kell hozzá nem?
Sziasztok !

Mint új Z750 tulajdonos ( ) lenne pár kérdésem hozzátok, ha megengeditek

- Milyen olajat ajánlatok hozzá, amitől jól érzi magát és garantáltan nem lesz hangosabb a blokk?
- Sajnos a hátsó lánckerék "cápafogas". Indokolt ilyenkor a csere, vagy azért még lehet vele menni? Esetleg ha tavasszal cserélek akkor milyen lánckerekeket ajánlatok? Érdemes az áttétellel trükközni? Gondolok itt most arra, hogy mivel ez naked bike nem nagyon lehet vele 240-el haladni, ezért mi lenne ,ha hátra nagyobb lánckereket raknék, ezzel növelve a nyomatékot? Igaz ez a végsebesség rovására menne, de mint ahogy azt írtam amúgy sem lehet végsebességen haladni .
- Ha esetleg kipufogót szeretnék cserélni (még a gyári kályhacső van rajta) akkor mire kell ügyelni? Kell egyáltalán a csere után állítani valamit a motoron?

Köszönöm előre is a válaszokat, további szép napot !
itt volt az előbb a gabi, mondta, hogy ölég csúnya a tankod.
Ne sajnáld, még költeni kellett volna rá, hogy fel tudd tenni a motorodra, annyiért meg kapsz újat is amivel nem kell mókolni.
pedig milyen szép volt, kár hogy nem volt jó
Csak némi átalakítással lehetett volna feltenni. Elkelt.
Szevasz Tutu!

enyémhez sem jó mert kis Z-t nem írtál 2004-06
holnap hívlak ,

FIGU
pedig fasza lenne az enyémen
Sajna nem, csak a hirdetésben szereplő típusokhoz és évjáratokhoz passzol.
mert ha igen akkor érdekel
07-es z750 nem jó?
mehetünk én megyek szombaton is
Sziasztok!

ha valakit esetleg érdekel: ELADÓ
Vasárnap szép időt mondanak. nem akar valaki egy kis gurulást valamerre?
Nmtudom h kire gondoltal,de mivel nekem is van ezert köszi
Este lesz egy kis party nalunk,akit erdekel es a kornyeken nyar johet,kaja,pia, megoldva.