Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazából ott nézegettem énis. és van is ami tetszik. karácsony környékén remélem kapok fizut és elmegyek vásárolni valamit.
+ 2 fő!
Még az idén!Erre is várok ötleteket![36448]hozzászólás!
A superzoneban télen érdemes vásárolni, az előző évi modelleket jó áron adják. De figyelni kell, hogy mikor áraznak le. Ha megkérdezed az eladót, akkor meg fogja mondani, hogy a kiszemelt ruha lesz-e leárazva valamikor.
Fürdős kurva,ennyi!
Ma megnéztem a csavarokat amiket mondtál. Vagy én vagyok hülye vagy ezen a fejidomos verzión annyira el van dugva, hogy nem találtam őket. Helyette amit találtam az a hengerből kilépő kipuffogő könyök csavarok. Az összesen erőlködés nélkül legalább 2-3 kanyart húztam mire egyáltalán megszorult.
Nem tudnál képet feltenni azokról amiket te mondtál?
köszi
Köszi! Ma reggel ezzel kezdtem. Az összes hengerből kilépő kipuffogó könyök csavar laza volt. Nem tudom ez okozhat-e ilyent de majd kiderül. Ma sajna nem tudom már kipróbálni enyhül-e.
De ha ez típushiba akkor megnyugszom bár valami oka biztosan van.
Árpi 64.
Sajnos ez a 06-os Z-nél vele járó betegség,9000töl mar nem csinálja.
Mellesleg a csavarokat húzd meg jól ,és akkor enyhül.Anno én is megijedtem mi is lehet ez.
Sziasztok
Szükségem lenne 2005-ös z750-hez elsőlámpára(használt)
Ha valaki tudna segíteni akkor szóljon.
Köszönöm
Nézegesd az aprót itt a sportmotoron. Tuti vételek vannak. Egy forma 70-ért árulta a vadi új 180k-s Clover bőrruhát.
Ez meg már mi ez már? Mao-n minden közel van mindenhez, ne szívass. 500 km keresztben az ORSZÁG.
Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy elkezdtem nézegetni a motoros rucikat. egyrészes bőrruhát szeretnék majd. Tudnátok segíteni hogy milyen üzletekben érdemes nézelődni? Eddig a superzone meg a parilla volt amiben nézegettem...
Elvileg csak ellenorzesek vannak 6000-nel ahogy en tudom. Elvileg a tankot szedik le, es elenorzik a gyertyakat, az altalam irt csavarokhoz nem nyulnak, de ez persze nem jelent semmit :D
hali
engem is érdekel, de ahhoz hogy tutira tudjam ennél több kell
ma voltam a Citadellán de baszki a sajátomon kívül 1kurvapecér Z sem volt
FIGU
Mikor, hol?
http://www.motorcyclespecs.co....

ez a fajta. szerintem erdőzni elég jó. de nem akarlak győzködni, nézz utána, vagy gyere el nézd meg, nem vagyok messze :)
hát ez ilyen... kompromisszumot kell hozni keményen.
basszus most jut eszembe
vagy egy 125 ös aprilia tuareg wind-em. iszonyat olcsón odaadom,ha kell, nálam csak a garázst foglalja. elég erős gép, működik, beindul, de azért keveset kéne vele foglalkozni. én nem merem használni mert rendszám nincs rajta, bátyám már megszívta vele. ha gondolod ugorj el holnap vácra és nézd meg!
amugy nyolcada a simo ára :P
az lc4 amit néztem 350 irányáron azért ennek nem a tizede, de persze így is nagyságrendekkel olcsóbb

nézegettem minden félét de egyszerűen nem találtam ettől olcsóbb használható endurot... cross gép meg nem kell nem fogok 6-8 óránként szervízelni
simson endurot néztem, az a durva
mondjuk erdőbe kevés, de tized annyiba kerül mint egy lc4. nálam most ez inkább szempont.
télen én csak az erdőben szeretnék csapatni arra nem jó a simó
vegyél simót :D az egy életérzés, hogy pöfögök, és minden autós tötyög mögöttem, mert ott egy kis domb
szerintem nagy poén. télre jó lesz kicsit mókázni a hóban
panyo11 + Gyöngyi
TrickX
zoltan.illes
attila86
plazer
+ én csak akkor, ha hozzám közel esik. (pl: Tájfun)
Nekem is van egy simsonom minden nap azzal járok be dolgozni.Kawa után furcsa is mikor megyek ki horgászni a simóval és ráérek nézelődni