Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Gondoltam eladom neki az én megkímélt Z-met!
De neki nem kell strandkorlát kék!
Er6n van tervben!Elég lesz neki az is!
gratula na hajrááá....
Én nyáron gondolkodtam rajt hogy meg kéne vennem,barátnőm díjazta volna!(bár így is túl sokat űlt mögöttem)
Időközben neki is meglett a moci jogsija,ha minden jól megy jövőre meglesz a saját mocija is!
Szia Roli sajna még nem . . nem kell itt senkinek semmi
ok várom
akkor jól van akkor kereslek ha megvan a
Sziasztok!
Norbi még mindig nem sikerült eladni a Bagster-t?
elvileg mindekettő universal első hátsó is állítható jó kell hogy legyen
a régebbi(04) z-hez is jó össze szedem a lét és kereslek . mindkettő kell
és milyen cuccal keni a láncot?
Aha, igen. Még nem is láttam olyan cuccot, amiről ennyi jót írtak volt bármilyen fórumon. Állítólag akárki be tudja barkácsolni otthon vagy egy óra alatt, de azért ezzel kapcsolatban vannak fenntartásaim - ismerve a képességeimet.
Azért kíváncsi lennék néhány első kézből való tapasztalatra is.
köszönöm..
Amatörök,mint en pl,tudja ezt cserelni vagy celszeru lenne szakszervizbe menni vele?
6ropi/db van első meg hátsó is
Helló még most figyelem . . mennyiért adod az emelőket
az ilyen automata olajozó vagy mifene?
Aha, az király. Remélem az én régebbi verziómra is fog tudni barkácsolni valamit.
Egyébként Scottoiler láncolajozóról tud valamelyikőtök tanáccsal szolgálni? Valamelyik éjszaka nem túlságosan szomjasan leütöttem egyet az e-Bayen Remélem nem lövök vele túlságosan mellé. Okos kis cuccnak tűnik egyébként, és most októberben Kölnben nagyon sok motoron láttam a parkolóban.
Attól függ hogy ki hogy szereti puhán vagy keményen! A 20 viszkozitás jó megoldés széranként 0,38-0.45l. szimmering szett 4980ft
én múlt héten beszéltem vele azóta nem hiszem hogy sokminden változott volna amúgy meg elküldtem neki minden adatomat és úgy egyeztünk meg szól ha tud csinálni illetve ha lesz valamilyen áruja készen akkor beszól ide a fórumba
Ha Gyapi megint fog tudni csinálni akkor jó - megpróbálom elérni, hátha tud valami közelebbit mondani. Annyira azért mostanában nem sietek de szépen lassan elkezdem felhalmozni a téli upgrade részeit :)
Szerintem jo AR.Mondjuk en itt vettem kint akcioban
a hátsó nekem is gyári Tomlamb kollégától vettem ez a mintadarab a többihez
az első emelőt meg Panyo adta kölcsön hogy legyen minta hogy milyen szögben ál stb stb...

6000 szerintem jó ár vagy nem?
én beszéltem Gyapival ő most költözteti a műhelyét ha rendeződik a helyzete és lesz újra műhely akkor Ő fog megint csinálni
Kell a gondoltam,helyesirasbol mindig jo voltam
Zsolti Bacsi
Mennyi olaj kella teloba,es milyen 20-as?szimeringenk?
Szia! Gyári újban tudok segiteni szinrefújva. Adatlapomon elérsz!